Boston Celtics LogoBrooklyn Nets LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoHouston Rockets LogoMemphis Grizzlies LogoNew Orleans Pelicans LogoSan Antonio Spurs LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers LogoDetroit Pistons LogoIndiana Pacers LogoMilwaukee Bucks Logo
Denver Nuggets LogoMinnesota Timberwolves LogoOklahoma City Thunder LogoPortland Trail Blazers LogoUtah Jazz LogoAtlanta Hawks LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoWashington Wizards LogoGolden State Warriors LogoL. A. Clippers LogoL. A. Lakers LogoPhoenix Suns LogoSacramento Kings Logo

Draymond'a 25 bin dolar ceza!

Golden State Warriors yıldızı Draymond Green, NBA hakemlerini eleştirdiği için 25 bin dolar para cezasına çarptırıldı.

Golden State Warriors yıldızı Draymond Green, NBA hakemlerini eleştirdiği için 25 bin dolar para cezasına çarptırıldı.

Draymond, geçtiğimiz Cumartesi günü, oyuncular ile lig hakemleri arasında yaşanan sürtüşmelerin "oyuna zarar verdiğini" ve hakemlerin durumları çok "kişisel" aldığını şu şekilde söylemişti:

"Bu kötü bir durum. Korkunç. Neden böyle bilmiyorum, ama bence çok saçma. Oyunu mahvediyor. Bu, çözülmesi gereken ana problemlerden biri. Kesinlikle öyle. Yeni hakemler getirebilirler. Tümü değişebilir. Sahada işler çok kişisel duruma bağlanıyor. Çok 'Bana karşı sen' durumu var. Bu işler öyle olmaz."

Para cezası, ligin basketbol operasyonlarından sorumlu genel başkan yardımcısı olan Kiki VanDeWeghe tarafından açıklandı.


7/24 NBA TÜRKİYE