Denizlispor: "Kümede kalmak için tüm çabayı sarf edeceğiz"

Altaş Denizlispor Yardımcı Antrenörü Hamdi Demirtaş, Manisa FK karşılaşmasının ardından, "Denizlispor'u kümede bırakmak için elimizden gelen bütün çabayı sarf edeceğiz" diye konuştu.

Haber; AA, Fotoğraf; AA
Abone Ol
Denizlispor: 'Kümede kalmak için tüm çabayı sarf edeceğiz'
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
29 Ocak 2023 23:57
Spor Toto 1. Lig'in 22. haftasında konuk ettiği Manisa FK ile 1-1 berabere kalan Altaş Denizlispor'un yardımcı antrenörü Hamdi Demirtaş, "Denizlispor'u kümede bırakmak için elimizden gelen bütün çabayı sarf edeceğiz." dedi.

Hamdi Demirtaş, maçın ardından düzenlenen basın toplantısında, oyuncularının canla başla mücadele ederek ellerinden geleni yaptıklarını söyledi.

Transfer kapalı olduğu için oyuncu alamadıklarını belirten Demirtaş, "Her rakip karşımıza 3-4 tane hatta daha fazla yeni oyuncuyla çıkıyor. Bu maç öncesi hücumda özellikle Mayi ve Ömer Şişmanoğlu takımımıza katılamadılar. İkisi de sakatlığından dolayı. Belki bir iki hafta daha katılamayacaklar. Onun için özellikle ön bölgede büyük sıkıntı çekiyoruz. Hücum bölgesinde sıkıntılar yaşıyoruz." dedi.

Demirtaş, eksikliklerinden dolayı ön bölgede fazla pozisyon bulamadıklarını ifade ederek, şöyle devam etti:

"Rakibe de fazla pozisyon vermedik. Birinci penaltı golünden sonra biraz daha sakin kalamadık ve biraz daha topa sahip olamadık. O ara bir telaş ve bir panik yaptık ve rakipte bir penaltı kazandı. Takımımıza takviye yapamadığımız gibi her maçta iki üç eksikle de çıkmak zorunda kalınca ki bugün dikkat ettiyseniz sadece bir oyuncu değişikliği yapabildik. Başka oyuncu değişikliği yapmadık. Rakibimiz 5 tane ki 3 tanesi yeni oyuncu. Belki bundan sonra oynayacağımız Bandırma maçında da belki rakip üç dört oyuncuyla yeni oyuncuyla karşımıza çıkacak. Çocuklar ellerinden geleni yapıyorlar. Ligin sonuna kadar elimizden gelen ne varsa yapmaya gayret edeceğiz. Denizlispor'u kümede bırakmak için elimizden gelen bütün çabayı sarf edeceğiz."

SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ
Tümü
 Reklam