Beşiktaş'ta saatler Kagawa'ya kuruldu!

Beşiktaş'ın geçen sezonun ikinci yarısında kiralık olarak kadrosunda bulundurduğu Shinji Kagawa ile ilgili olarak haftaya önemli gelişmeler yaşanacak.

Haber; Takvim
Beşiktaş'ta saatler Kagawa'ya kuruldu!
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
23 Temmuz 2019 10:25
Japon futbolcunun geçen sezon gösterdiği performans sonrası Beşiktaş, bonservisi almak için harekete geçmiş, ancak Kagawa "Önceliğim La Liga" demişti. Ancak İspanya'dan umduğu teklifleri alamayan Kagawa için Beşiktaş yeniden ön plana çıktı.

Kagawa'nın bonservisini elinde bulunduran Dortmund'un Sportif Direktörü Micheal Zorc, Japon futbolcunun kesin olarak takımdan ayrılacağını açıkladı. Böylece Kagawa'nın Beşiktaş'a dönme şansı iyice yükseldi. Zorc, "Gelecek sezon için hem Kagawa, hem de Schürrle'yi kadroda düşünmüyoruz. Bu oyuncular ile yollarımızı ayıracağız. Önümüzdeki hafta sonu Kagawa ve Schürrle'yi isteyen tüm kulüplerle görüşeceğiz. Oyuncuların tercihini de göz önünde bulundurarak, isteklerimize uyan kulüple anlaşabiliriz." açıklamasını yapmıştı.

DÖNMESİNDE ENGEL YOK
İspanya'dan teklif alamadığı için tek seçeneği Beşiktaş olan Japon futbolcunun bu kez Siyah-Beyazlı takıma dönmesine kesin gözüyle bakılıyor. Beşiktaş adına bu transferde bu hafta önemli gelişmeler yaşanabilir.Tümü
TÜMÜ