Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

2020 NBA Draftı, sanal olarak düzenlenecek

NBA ve ESPN, 18 Kasım'daki 2020 NBA Draftı'nın sanal olarak düzenleneceğini ve ESPN'nin Connecticut'taki stüdyolarında sunulacağını duyurdu.

Haber; Sporx.com, Fotoğraf; NBA.com
NBA ve ESPN, 18 Kasım'daki 2020 NBA Draftı'nın sanal olarak düzenleneceğini ve ESPN'nin Connecticut'taki stüdyolarında sunulacağını duyurdu.

Başkan Adam Silver'ın, ilk tur seçimlerini duyurmak için ESPN'deki stüdyoda olacağı ve başkan yardımcısı Mark Tatum'ın ise ikinci turu duyurmak için stüdyoda olacağı açıklandı.

Minnesota Timberwolves, Draft'taki ilk seçim hakkını elinde tutuyor. Beklenen ilk beş seçim arasında LaMelo Ball, Anthony Edwards, James Wiseman, Obi Toppin ve Deni Avdija yer alıyor.

Sanal Draft biçimi bu yıl NFL, NHL ve MLB tarafından da kullanılmıştı.