Wolfsburg - Frankfurt

TRT Spor (Canlı) 30 Mayıs Cumartesi 16:25

Bayern Münih - F.Düsseldorf (Bundesliga)

S Sport 2 (Canlı) 30 Mayıs Cumartesi 19:30

Schalke - Werder Bremen (Bundesliga)

S Sport 2 (Canlı) 30 Mayıs Cumartesi 16:30

Mainz - Hoffenheim (Bundesliga)

S Sport (Canlı) 30 Mayıs Cumartesi 16:00

  •  
  •  
  •  
  •  
  • 06:00
    Show Tv Aşk Laftan Anlamaz (Diğer)
  • 06:00
    TV8 Oynat Bakalım (Diğer)
  • 06:00
    teve2 Kavak Yelleri (Diğer)
  • 07:00
    Star Tv Hayat Bazen Tatlıdır (Diğer)
  • 07:00
    360 Diriliş Ertuğrul (Diğer)
  • 07:00
    Kanal D Ver Elini Aşk (Diğer)
  • 07:00
    TV8 Doğduğun Ev Kaderindir (Diğer)
  • 07:30
    teve2 İkizler Memo - Can (Diğer)
  • 07:30
    ATV atv'de Hafta Sonu (Diğer)
  • 08:15
    Show Tv Hayat Güzeldir (Diğer)
  • 08:30
    TRT 1 Uğurlugiller (Diğer)
  • 08:30
    FOX İlker Karagöz ile Çalar Saat Hafta Sonu (Diğer)
  • 09:00
    360 Aladdin (Diğer)
  • 09:20
    Star Tv Evde Hareket Zamanı (Diğer)
  • 09:40
    TRT 1 9. Hariciye Koğuşu (Diğer)
  • 09:45
    Kanal D Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa (Diğer)
  • 09:45
    360 Tatlı Tuzlu (Diğer)
  • 10:00
    TV8 O Ses Türkiye Yılbaşı (Diğer)
  • 10:00
    Show Tv Cumartesi Sürprizi (Diğer)
  • 10:00
    teve2 Geniş Aile (Diğer)
  • 10:00
    ATV Ödül Avcıları (Diğer)
  • 10:00
    360 Seksenler (Diğer)
  • 10:40
    TRT 1 Perihan Abla (Diğer)
  • 11:00
    Beyaz Tv İyi Ki Varsın (Diğer)
  • 11:15
    FOX Memet Özer ile Mutfakta (Diğer)
  • 12:00
    Beyaz Tv Benim Ailem (Diğer)
  • 12:00
    teve2 Ayhan Sicimoğlu ile Renkler (Diğer)
  • 12:00
    Star Tv Yerli Dizi / Sinema (Diğer)
  • 12:00
    ATV Kardeş Payı (Diğer)
  • 12:15
    FOX Şevkat Yerimdar (Diğer)
  • 12:30
    360 Ben Bilirim Evde Kal (Diğer)
  • 12:50
    TRT 1 Gülşen Abi (Diğer)
  • 13:00
    teve2 Çok Gezenti (Diğer)
  • 13:00
    Beyaz Tv Kurtlar Vadisi Pusu (Diğer)
  • 13:00
    Kanal D Arda'nın Mutfağı (Diğer)
  • 13:00
    Show Tv Turgay Başyayla ile Lezzet Yolculuğu (Diğer)
  • 13:35
    ATV Alis Harikalar Diyarında Aynanın İçinden (Diğer)
  • 13:35
    TRT 1 Yedi Numara (Diğer)
  • Canlı 14:00
    S Sport 2 Nürnberg - Bochum (Bundesliga 2) (Futbol)
  • Canlı 14:00
    S Sport Holstein Kiel - A.Bielefeld (Bundesliga 2) (Futbol)
  • 14:00
    Show Tv Mutlu Aile Defteri (Diğer)
  • 14:00
    Kanal D Çarkıfelek (Diğer)
  • 14:30
    teve2 Çocuklar Duymasın (Diğer)
  • 15:00
    Beyaz Tv Safiye Nur'la Biz Bize (Diğer)
  • 15:30
    Star Tv Yerli Dizi / Sinema (Diğer)
  • 15:30
    FOX Yaparsın Aşkım (Diğer)
  • 15:35
    TRT 1 Yeditepe İstanbul (Diğer)
  • 15:45
    ATV Yerli Dizi (Diğer)
  • 16:00
    360 Ben Bilirim Evde Kal (Diğer)
  • 16:00
    Show Tv Pis Yedili (Diğer)
  • Canlı 16:00
    S Sport Mainz - Hoffenheim (Bundesliga) (Futbol)
  • 16:15
    TV8 Çakallarla Dans 4 (Diğer)
  • 16:15
    teve2 Akasya Durağı (Diğer)
  • 16:15
    Kanal D Çok Güzel Hareketler 2 (Diğer)
  • Canlı 16:25
    TRT Spor Wolfsburg - Frankfurt (Futbol)
  • 16:30
    Beyaz Tv Güneşte Kaybolmuş (Diğer)
  • Canlı 16:30
    S Sport 2 Schalke - Werder Bremen (Bundesliga) (Futbol)
  • 17:45
    TRT 1 Tutunamayanlar Çevrimiçi (Diğer)
  • Canlı 18:30
    S Sport 2 Bundesliga Show (Futbol)
  • 18:45
    Kanal D Kanal D Ana Haber (Diğer)
  • 18:45
    Star Tv Star Ana Haber (Diğer)
  • 18:45
    Show Tv Hafta Sonu Show Ana Haber (Diğer)
  • 19:00
    FOX Gülbin Tosun ile FOX Ana Haber Hafta Sonu (Diğer)
  • 19:00
    teve2 Kelime Oyunu - Özet (Diğer)
  • 19:00
    TRT 1 TRT 1 Ana Haber (Diğer)
  • 19:00
    ATV Hafta Sonu atv Ana Haber (Diğer)
  • 19:15
    360 Anadoludayız (Diğer)
  • Canlı 19:30
    S Sport 2 Bayern Münih - F.Düsseldorf (Bundesliga) (Futbol)
  • 19:30
    Beyaz Tv Diriliş Ertuğrul (Dizi) (Diğer)
  • 19:45
    teve2 Kelime Oyunu - Hafta Finali (Diğer)
  • 20:00
    Show Tv Kuzey Yıldızı İlk Aşk (Özel Bölüm) (Diğer)
  • 20:00
    Star Tv Bas Gaza (Diğer)
  • 20:00
    TV8 Survivor 2020 Ünlüler - Gönüllüler (Diğer)
  • 20:00
    Kanal D Kral Arthur: Kılıç Efsanesi (Diğer)
  • 20:00
    FOX Benimle Söyle (Diğer)
  • 20:00
    360 Diriliş Ertuğrul (Diğer)
  • 20:00
    TRT 1 Vizontele (Diğer)
  • 21:00
    teve2 Ben Bilmem Eşim Bilir (Diğer)
  • 21:30
    S Sport Bundesliga Show (Futbol)
  • 21:45
    Star Tv Bas Gaza (Diğer)
  • 22:00
    Beyaz Tv İnfaz: Sınır Devriyesi (Diğer)
  • 22:30
    Kanal D Amansız Takip (Diğer)
  • 22:30
    FOX Yapışık Kardeşler (Diğer)
  • 22:35
    TRT 1 Filinta (Diğer)
  • 23:30
    Show Tv Sümela'nın Şifresi Temel (Diğer)
  • 23:30
    Star Tv Aramızda Kalsın (Diğer)
  • 23:45
    teve2 Kanıt (Diğer)
  • 00:00
    Beyaz Tv İnfaz: Sınır Devriyesi (Diğer)
  • 00:15
    TV8 Survivor Ekstra (Diğer)
  • 00:30
    FOX Blueberry Olağanüstü Macera (Diğer)
  • 00:30
    Kanal D Beyaz Show (Diğer)
Tümü
ANKET
Spor Toto Süper Lig'de 2019/20 sezonu şampiyonu kim olur?







TÜMÜ