Borussia Dortmund - Bayern Münih

S Sport 2 (Canlı) 26 Mayıs Salı 19:30

Werder Bremen - M'Gladbach

TRT Spor (Canlı) 26 Mayıs Salı 21:25

Bayer Leverkusen - Wolfsburg

S Sport 2 (Canlı) 26 Mayıs Salı 21:30

Frankfurt - Freiburg

S Sport (Canlı) 26 Mayıs Salı 21:30

  •  
  •  
  •  
  •  
  • 06:00
    Show Tv Aşk Laftan Anlamaz (Diğer)
  • 06:00
    TV8 Oynat Bakalım (Diğer)
  • 06:15
    Kanal D Yabancı Damat (Diğer)
  • 06:30
    TRT 1 Aslan Ailem (Diğer)
  • 07:00
    Star Tv Mesut Yar ile Bugün (Diğer)
  • 07:00
    TV8 Seda Sayan ile Yemekteyiz (Diğer)
  • 07:30
    Kanal D Balçiçek ile Dr. Cankurtaran (Diğer)
  • 07:45
    FOX İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat (Diğer)
  • 08:00
    ATV Kahvaltı Haberleri (Diğer)
  • 08:00
    Show Tv Pis Yedili (Diğer)
  • 09:00
    Kanal D Neler Oluyor Hayatta? (Diğer)
  • 09:20
    Star Tv Evde Hareket Zamanı (Diğer)
  • 09:30
    TRT 1 İyi Fikir (Diğer)
  • 10:00
    ATV Oskar's Oasis (Diğer)
  • 10:00
    Show Tv Yeni Gelin (Diğer)
  • 10:00
    TV8 Survivor Panorama (Diğer)
  • 10:15
    Star Tv Benim Tatlı Yalanım (Diğer)
  • 10:30
    ATV Emoji Filmi (Diğer)
  • 10:45
    Kanal D Aşk-ı Memnu (Diğer)
  • 11:00
    FOX Çağla ile Yeni Bir Gün (Diğer)
  • 11:30
    TRT 1 Ferhunde Hanımlar (Diğer)
  • 12:15
    Show Tv Kalp Atışı (Diğer)
  • 12:20
    ATV Oskar's Oasis (Diğer)
  • 12:30
    TV8 Doya Doya Moda (Diğer)
  • 12:30
    Star Tv Evde Hareket Zamanı (Diğer)
  • 12:40
    TRT 1 Vefa Dediğin (Diğer)
  • 12:40
    ATV Oskar's Oasis (Diğer)
  • 12:50
    TRT 1 Tam Zamanı (Diğer)
  • 13:00
    ATV atv Gün Ortası (Diğer)
  • 13:00
    FOX İnadına Aşk (Diğer)
  • 13:15
    TRT 1 Dert Ortağı (Diğer)
  • 13:15
    Kanal D Öyle Bir Geçer Zaman Ki (Diğer)
  • 13:30
    Star Tv Çilek Kokusu (Diğer)
  • 13:45
    TRT 1 Zinde Kal (Diğer)
  • 14:00
    ATV Centilmen (Diğer)
  • 14:00
    FOX Temizlik Benim İşim (Diğer)
  • 14:45
    TRT 1 Sağlıklı Mutfak (Diğer)
  • 14:45
    Show Tv Refika'yla Memleketin Hazineleri (Diğer)
  • 15:30
    Show Tv Pis Yedili (Diğer)
  • 15:45
    Kanal D Arka Sokaklar (Diğer)
  • 15:45
    TRT 1 Uzaktan Erişim (Diğer)
  • 15:45
    TV8 Lezzet Düşkünleri (Diğer)
  • 16:00
    FOX Zuhal Topal'la Sofrada (Diğer)
  • 16:20
    ATV Esra Erol'da (Diğer)
  • 16:30
    Star Tv Güzel Köylü (Diğer)
  • 17:00
    TRT 1 Sosyete Şaban (Diğer)
  • 17:00
    SkyTürk360 Maksat Yarışmak Olsun Evde Kal (Diğer)
  • 18:00
    S Sport Bundesliga Analiz (Futbol)
  • 18:00
    SkyTürk360 Aladdin (Diğer)
  • 18:30
    Star Tv Star Ana Haber (Diğer)
  • 18:45
    Show Tv Show Ana Haber (Diğer)
  • 19:00
    TRT 1 TRT 1 Ana Haber (Diğer)
  • 19:00
    Kanal D Kanal D Ana Haber (Diğer)
  • 19:00
    ATV atv Ana Haber (Diğer)
  • 19:00
    FOX FOX Ana Haber (Diğer)
  • 19:15
    SkyTürk360 Ben Bilirim Evde Kal (Diğer)
  • 19:30
    Beyaz Tv Diriliş Ertuğrul (Diğer)
  • Canlı 19:30
    S Sport 2 Borussia Dortmund - Bayern Münih (Futbol)
  • Canlı 19:30
    S Sport Fürth - Osnabrück (Futbol)
  • 19:45
    TV2 Kelime Oyunu (Diğer)
  • 20:00
    ATV Evde Bayram Konserleri Mazhar Alanson (Diğer)
  • 20:00
    Kanal D İbrahim Tatlıses Harbiye Konseri (Diğer)
  • 20:00
    TV8 Survivor 2020 Ünlüler - Gönüllüler (Diğer)
  • 20:00
    FOX Kayseri Aslanı (Diğer)
  • 20:00
    Show Tv Çakallarla Dans 2: Hastasıyız Dede (Diğer)
  • 20:00
    Star Tv İyi Aile Çocuğu (Diğer)
  • 20:00
    TRT 1 Madagaskar 3: Avrupa'nın En Çok Arananları (Diğer)
  • 21:00
    ATV Karlar Ülkesi (Diğer)
  • 21:00
    TV2 Yalan Dünya (Diğer)
  • Canlı 21:25
    TRT Spor Werder Bremen - M'Gladbach (Futbol)
  • Canlı 21:30
    S Sport Frankfurt - Freiburg (Futbol)
  • Canlı 21:30
    S Sport 2 Bayer Leverkusen - Wolfsburg (Futbol)
  • 21:45
    Show Tv Güldür Güldür Show (Diğer)
  • 21:45
    TRT 1 Tutunamayanlar Çevrimiçi (Diğer)
  • 21:45
    Star Tv İyi Aile Çocuğu (Diğer)
  • 22:00
    FOX Maskeli Beşler Irak (Diğer)
  • 22:00
    Beyaz Tv Tatlı Cadı (Diğer)
  • 23:00
    ATV Ölümlü Dünya (Diğer)
  • 23:15
    TRT 1 Sosyete Şaban (Diğer)
  • 23:15
    TV2 Kanıt (Diğer)
  • 23:30
    Kanal D Çetin Ceviz 2 (Diğer)
  • 23:30
    Star Tv Aramızda Kalsın (Diğer)
  • 23:45
    Beyaz Tv Tatlı Cadı (Diğer)
  • 23:45
    Show Tv Çakallarla Dans 2: Hastasıyız Dede (Diğer)
  • 00:15
    TV8 Survivor Ekstra (Diğer)
Tümü
ANKET
Spor Toto Süper Lig'de 2019/20 sezonu şampiyonu kim olur?







TÜMÜ