Paderborn - B. Dortmund

S Sport 2 (Canlı) 31 Mayıs Pazar 19:00

B.M. Gladbach - Union Berlin

S Sport 2 (Canlı) 31 Mayıs Pazar 16:30

  •  
  •  
  • 06:00
    Show Tv Aşk Laftan Anlamaz (Diğer)
  • 06:00
    teve2 Kavak Yelleri (Diğer)
  • 07:00
    TV8 Oynat Bakalım (Diğer)
  • 07:00
    Kanal D Ver Elini Aşk (Diğer)
  • 07:00
    Star Tv Hayat Bazen Tatlıdır (Diğer)
  • 07:00
    360 Diriliş Ertuğrul (Diğer)
  • 07:30
    ATV Atv'de Hafta Sonu (Diğer)
  • 07:30
    teve2 İkizler Memo - Can (Diğer)
  • 08:00
    360 Aladdin (Diğer)
  • 08:15
    Show Tv Hayat Güzeldir (Diğer)
  • 08:30
    FOX İlker Karagöz ile Çalar Saat Hafta Sonu (Diğer)
  • 08:30
    TV8 Para Bende (Diğer)
  • 09:30
    Star Tv Evde Hareket Zamanı (Diğer)
  • 09:45
    Kanal D Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa (Diğer)
  • 09:45
    360 Tatlı Tuzlu (Diğer)
  • 10:00
    Show Tv Pazar Sürprizi (Diğer)
  • 10:00
    teve2 Geniş Aile (Diğer)
  • 10:00
    TV8 Çakallarla Dans 4 (Diğer)
  • 10:00
    360 Seksenler (Diğer)
  • 10:00
    ATV Nihat Hatipoğlu ile Kur'an ve Sünnet (Diğer)
  • 10:15
    Star Tv Ruhun Doysun (Diğer)
  • 11:00
    Star Tv Benim Tatlı Yalanım (Diğer)
  • 11:15
    FOX Şevkat Yerimdar (Diğer)
  • 11:15
    ATV Dizi TV (Diğer)
  • 11:35
    TRT 1 Diriliş Ertuğrul (Diğer)
  • 12:15
    TV8 Survivor / Kolaj (Diğer)
  • 12:15
    teve2 Çok Gezenti (Diğer)
  • 12:30
    360 Ben Bilirim Evde Kal (Diğer)
  • 13:00
    Kanal D Arda ile Omuz Omuza (Diğer)
  • 13:00
    Beyaz Tv Uzat Elini (Diğer)
  • 13:00
    Show Tv Turgay Başyayla ile Lezzet Yolculuğu (Diğer)
  • 13:00
    A Spor Gün Ortası (Diğer)
  • 13:15
    teve2 Rehber (Diğer)
  • 13:30
    FOX Merve Yıldırım ile Benden Söylemesi (Diğer)
  • 13:45
    Star Tv Çilek Kokusu (Diğer)
  • 14:00
    Show Tv Sümela'nın Şifresi: Temel (Diğer)
  • 14:00
    Kanal D Hayat Tamircisi (Diğer)
  • 14:30
    teve2 Çocuklar Duymasın (Diğer)
  • Canlı 14:30
    S Sport Heidenheim - Erzebirge Aue (Futbol)
  • Canlı 14:30
    S Sport 2 Hamburg - Wehen Wiesbaden (Futbol)
  • 15:00
    Beyaz Tv Bebeğimin Mutfağı (Diğer)
  • 15:00
    ATV Bir Zamanlar Çukurova (Diğer)
  • 15:15
    Kanal D Amansız Takip (Diğer)
  • 15:30
    FOX Yaparsın Aşkım (Diğer)
  • 15:30
    TRT 1 Kalk Gidelim Eve (Diğer)
  • 15:45
    Show Tv Pis Yedili (Diğer)
  • 16:00
    A Spor Spor Gündemi (Diğer)
  • 16:00
    360 Ben Bilirim Evde Kal (Diğer)
  • 16:15
    teve2 Akasya Durağı (Diğer)
  • 16:15
    Star Tv Güzel Köylü (Diğer)
  • Canlı 16:30
    S Sport 2 B.M. Gladbach - Union Berlin (Futbol)
  • 16:30
    Beyaz Tv Tetikçi (Diğer)
  • 16:45
    Kanal D Kral Arthur: Kılıç Efsanesi (Diğer)
  • 17:30
    TRT 1 Soru Küpü (Diğer)
  • 18:00
    NBA TV NBA Game Time (Basketbol)
  • 18:45
    Kanal D Kanal D Haber Hafta Sonu (Diğer)
  • 18:45
    Show Tv Hafta Sonu Ana Haber (Diğer)
  • 18:45
    Star Tv Star Haber (Diğer)
  • 19:00
    ATV Hafta Sonu Atv Ana Haber (Diğer)
  • 19:00
    FOX Gülbin Tosun ile Fox Ana Haber Hafta Sonu (Diğer)
  • 19:00
    TRT 1 Ana Haber (Diğer)
  • Canlı 19:00
    S Sport 2 Paderborn - B. Dortmund (Futbol)
  • 19:00
    teve2 Kelime Oyunu (Diğer)
  • 19:00
    A Spor Ana Haber (Diğer)
  • 19:15
    360 Anadoludayız (Diğer)
  • 19:30
    Beyaz Tv Diriliş Ertuğrul (Diğer)
  • 20:00
    FOX Özgür Dünya (Diğer)
  • 20:00
    TV8 Survivor Ünlüler - Gönüllüler (Diğer)
  • 20:00
    Star Tv John Wick (Diğer)
  • 20:00
    ATV Kayıp Balık Dori (Diğer)
  • 20:00
    Show Tv Hababam Sınıfı (Diğer)
  • 20:00
    360 Diriliş Ertuğrul (Diğer)
  • 20:00
    Kanal D Çok Güzel Hareketler 2 (Diğer)
  • 20:00
    TRT 1 Türk Sineması "Mandıra Filozofu" (Diğer)
  • 21:00
    NTV 100% Futbol (Futbol)
  • 21:00
    S Sport Bundesliga Show (Futbol)
  • 21:00
    teve2 Ben Bilmem Eşim Bilir (Diğer)
  • 21:45
    Show Tv Sağ Salim 2: Sil Baştan (Diğer)
  • 21:55
    ATV Uyumsuz 3 (Diğer)
  • 22:00
    Beyaz Tv Vikingler (Diğer)
  • 22:00
    A Spor Son Sayfa (Futbol)
  • 22:15
    Star Tv John Wick (Diğer)
  • 22:25
    TRT 1 Yabancı Sinema "Bella ve Sebastian" (Diğer)
  • 22:30
    TV 8,5 Fight Network Time (Diğer)
  • 22:30
    FOX Dünyanın En Güzel Kokusu 2 (Diğer)
  • 23:30
    Kanal D Galip Derviş (Diğer)
  • 23:45
    teve2 Kanıt (Diğer)
  • 23:45
    Show Tv Kuzey Yıldızı "İlk Aşk" (Diğer)
  • 00:00
    Beyaz Tv Vikingler (Diğer)
  • 00:10
    ATV Kuruluş Osman (Diğer)
  • 00:15
    Star Tv Aramızda Kalsın (Diğer)
  • 00:30
    FOX Özgür Dünya (Diğer)
  • 00:45
    Kanal D Galip Derviş (Diğer)
  • 02:00
    Kanal D Poyraz Karayel (Diğer)
  • 02:15
    Show Tv Kalp Atışı (Diğer)
Tümü
ANKET
Spor Toto Süper Lig'de 2019/20 sezonu şampiyonu kim olur?







TÜMÜ