Hoffenheim - Köln

TRT Spor (Canlı) 27 Mayıs Çarşamba 21:30

Leipzig - Hertha Berlin

S Sport 2 (Canlı) 27 Mayıs Çarşamba 19:30

F. Düsseldorf - Schalke 04

S Sport 2 (Canlı) 27 Mayıs Çarşamba 21:30

  •  
  •  
  •  
  • 06:00
    S Sport ESPN Belgesel (Basketbol)
  • 06:00
    TV8 Oynat Bakalım (Diğer)
  • 06:00
    Show Tv Aşk Laftan Anlamaz (Diğer)
  • 06:15
    Kanal D Yabancı Damat (Diğer)
  • 06:20
    TRT 1 Aslan Ailem (Diğer)
  • 07:00
    TRT Spor 2 Haber Bülteni (Diğer)
  • 07:00
    TV8 Seda Sayan ile Yemekteyiz (Diğer)
  • 07:00
    Star Tv Mesut Yar ile Bugün (Diğer)
  • 07:00
    teve2 Kampüsistan (Diğer)
  • 07:00
    360 Gökyüzünden (Diğer)
  • 07:30
    Kanal D Balçiçek ile Dr. Cankurtaran (Diğer)
  • 07:45
    FOX İsmaik Küçükkaya ile Çalar Saat (Diğer)
  • 08:00
    ATV Kahvaltı Haberleri (Diğer)
  • 08:00
    Show Tv Pis Yedili (Diğer)
  • 08:00
    360 Aladdin (Diğer)
  • 08:15
    teve2 Çocuklar Duymasın (Diğer)
  • 09:00
    TRT Spor 2 Sabah Haber Bülteni (Diğer)
  • 09:00
    Kanal D Neler Oluyor Hayatta? (Diğer)
  • 09:00
    Beyaz Tv Söylemezsem Olmaz (Diğer)
  • 09:20
    Star Tv Evde Hareket Zamanı (Diğer)
  • 09:30
    TRT 1 İyi Fikir (Diğer)
  • 10:00
    TRT Spor Sabah Spor Bülteni (Diğer)
  • 10:00
    TV8 Survivor Panorama (Diğer)
  • 10:00
    ATV Müge Anlı ile Tatlı Sert (Diğer)
  • 10:00
    Show Tv Yeni Gelin (Diğer)
  • 10:00
    360 Diriliş Ertuğrul (Diğer)
  • 10:15
    Star Tv Benim Tatlı Yalanım (Diğer)
  • 10:45
    Kanal D Aşk-ı Memnu (Diğer)
  • 11:00
    FOX Çağla ile Yeni Bir Gün (Diğer)
  • 11:00
    teve2 Doktorlar (Diğer)
  • 11:00
    Beyaz Tv Hayatta Her Şey Var (Diğer)
  • 11:30
    TRT 1 Nostalji Kuşağı "Ferhunde Hanımlar" (Diğer)
  • 12:00
    TRT Spor 2 Öğlen Haber Bülteni (Diğer)
  • 12:15
    Show Tv Kalp Atışı (Diğer)
  • 12:30
    TV8 Doya Doya Moda (Diğer)
  • 12:30
    Star Tv Evde Hareket Zamanı (Diğer)
  • 12:40
    TRT 1 Vefa Dediğin (Diğer)
  • 12:45
    360 Doğala Dönüş (Diğer)
  • 12:50
    TRT 1 Tam Zamanı (Diğer)
  • 13:00
    A Spor Gün Ortası (Diğer)
  • 13:00
    ATV Atv Gün Ortası (Diğer)
  • 13:00
    FOX İnadına Aşk (Diğer)
  • 13:00
    Beyaz Tv Zengin Kız Fakir Oğlan (Diğer)
  • 13:00
    360 Seksenler (Diğer)
  • 13:15
    TRT 1 Dert Ortağı (Diğer)
  • 13:15
    Kanal D Öyle Bir Geçer Zaman Ki (Diğer)
  • 13:30
    Star Tv Çilek Kokusu (Diğer)
  • 13:45
    TRT 1 Zinde Kal (Diğer)
  • 14:00
    TRT Spor Öğlen Spor Bülteni (Diğer)
  • 14:00
    ATV Beni Bırakma (Diğer)
  • 14:00
    FOX Temizlik Benim İşim (Diğer)
  • 14:00
    teve2 Derya Bakkal'la Gülümse (Diğer)
  • 14:45
    TRT 1 Sağlıklı Mutfak (Diğer)
  • 14:45
    Show Tv Refikay'la Memleketin Hazineleri (Diğer)
  • 15:00
    Beyaz Tv Sakarya Fırat (Diğer)
  • 15:30
    Show Tv Pis Yedili (Diğer)
  • 15:45
    TRT 1 Uzaktan Erişim (Diğer)
  • 15:45
    TV8 Lezzet Düşkünleri (Diğer)
  • 15:45
    Kanal D Arka Sokaklar (Diğer)
  • 16:00
    A Spor Spor Gündemi (Diğer)
  • 16:00
    FOX Zuhal Topal'la Sofrada (Diğer)
  • 16:00
    teve2 Sağlıklı Gülümse (Diğer)
  • 16:20
    ATV Esra Erol'da (Diğer)
  • 16:30
    Star Tv Güzel Köylü (Diğer)
  • 16:30
    teve2 Yaprak Dökümü (Diğer)
  • 16:45
    Beyaz Tv Kurtlar Vadisi Pusu (Diğer)
  • 17:00
    TRT 1 Ege'nin Hamsisi (Diğer)
  • 17:00
    360 Maksat Yarışmak Olsun Evde Kal (Diğer)
  • 17:45
    360 Gökyüzünden (Diğer)
  • 18:00
    TRT Spor Spor Ana Haber (Diğer)
  • 18:00
    BeIN Sports 1 beIN Manşet (Diğer)
  • 18:00
    NBA TV NBA Game Time (Basketbol)
  • 18:00
    360 Aladdin (Diğer)
  • 18:30
    Star Tv Star Haber (Diğer)
  • 18:45
    Show Tv Show Ana Haber (Diğer)
  • 19:00
    A Spor Ana Haber (Diğer)
  • 19:00
    TRT 1 Ana Haber (Diğer)
  • 19:00
    ATV Atv Ana Haber (Diğer)
  • 19:00
    FOX Fatih Portakal ile Fox Ana Haber (Diğer)
  • 19:00
    Kanal D Kanal D Haber (Diğer)
  • 19:15
    teve2 Kelime Oyunu (Diğer)
  • 19:15
    360 Ben Bilirim Evde Kal (Diğer)
  • Canlı 19:30
    S Sport St. Pauli - Heidenheim (Futbol)
  • Canlı 19:30
    S Sport 2 Leipzig - Hertha Berlin (Futbol)
  • 19:30
    Beyaz Tv Diriliş Ertuğrul (Diğer)
  • 20:00
    TRT Spor 2 Akşam Haber Bülteni (Diğer)
  • 20:00
    TRT 1 Benim Adım Melek (Diğer)
  • 20:00
    TV8 Survivor Ünlüler - Gönüllüler (Diğer)
  • 20:00
    Star Tv İşler Güçler (Diğer)
  • 20:00
    ATV Kuruluş Osman (Diğer)
  • 20:00
    Show Tv Çakallarla Dans 3: Sıfır Sıkıntı (Diğer)
  • 20:00
    SkyTürk360 Diriliş Ertuğrul (Diğer)
  • 20:00
    360 Diriliş Ertuğrul (Diğer)
  • 20:15
    Kanal D Görümce (Diğer)
  • 20:30
    FOX Tatlı Bela (Diğer)
  • 20:45
    TRT Spor Almanya'dan Futbol Akşamı (Futbol)
  • 21:00
    teve2 Yalan Dünya (Diğer)
  • Canlı 21:30
    S Sport Augsburg - Paderborn (Futbol)
  • Canlı 21:30
    S Sport 2 F. Düsseldorf - Schalke 04 (Futbol)
  • Canlı 21:30
    TRT Spor Hoffenheim - Köln (Futbol)
  • 21:45
    Star Tv Çiçek Abbas (Diğer)
  • 22:00
    A Spor Son Sayfa (Futbol)
  • 22:00
    Show Tv Güldür Güldür Show (Diğer)
  • 22:00
    Beyaz Tv Jane'in İntikamı (Diğer)
  • 22:15
    Kanal D Görümce (Diğer)
  • 22:45
    FOX Hadi İnşallah (Diğer)
  • 23:15
    teve2 Kanıt (Diğer)
  • 23:20
    TRT Spor Almanya'dan Futbol (Futbol)
  • 23:30
    S Sport Bundesliga Analiz (Futbol)
  • 23:30
    Star Tv Aramızda Kalsın (Diğer)
  • 23:45
    Show Tv Çakallarla Dans 3: Sıfır Sıkıntı (Diğer)
  • 23:50
    TRT 1 Tutunamayanlar Çevrimiçi (Diğer)
  • 00:15
    TV8 Survivor Ekstra (Diğer)
  • 00:20
    ATV Son Durak (Diğer)
  • 00:30
    Kanal D Galip Derviş (Diğer)
  • 01:00
    teve2 Kelime Oyunu (Diğer)
  • 01:20
    TRT 1 Soru Küpü (Diğer)
  • 01:45
    Show Tv İçerde (Diğer)
  • 02:00
    Kanal D Poyraz Karayel (Diğer)
Tümü
ANKET
Spor Toto Süper Lig'de 2019/20 sezonu şampiyonu kim olur?







TÜMÜ