Sneijder için flaş iddia! "İmzalamıyorum"

7 Haziran sonrası Türkiye'deki kaos, patlamalar, Suriye ve Irak'taki hava operasyonları arka arkaya gelen şehit haberleri Wesley Sneijder'in son kozu oldu. Sözleşme isteğine, "Türkiye'de savaş var" yanıtını verdi.

Sneijder için flaş iddia! 'İmzalamıyorum'
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
27 Ağustos 2015 11:14
Galatasaray ile yeni sözleşme imzalaması beklenen Hollandalı yıldız Wesley Sneijder'in sarı-kırmızılıların teklifini geri çevirdiği iddia edildi.

İşte Millet Gazetesi'nin haberi...

Büyük başın derdi büyük olur. 2014-15 sezonunu geriden gelerek 3 kupayla kapatan ve 4. yıldızı göğsüne takan Galatasaray, takım içindeki dengelerle, yerli-yabancı futbolcu kavgalarıyla, borçlarla ve sözleşmelerle boğuşuyor. O sorunlardan biri de Wesley Sneijder. 2014-15'te sık sık 'maaşı ödendi, ödenmedi' haberleriyle gündemde yer alan Hollandalı yıldız futbolcu, son günlerde ise sözleşmesinin uzatılıp uzatılmayacağı konusuyla popülaritesini koruyor...

'KOZ KULLANIYOR'

Melo'nun sözleşme yenilemesinin ardından Sneijder'in menajeri yönetime çatınca iki taraf arasında yeni sözleşme için karşılıklı görüşmeler başladı. Ancak Hollandalı oyuncu tarafından gelen bilgiler yönetimi oldukça şaşırttı. Zira yeniden baba olmaya hazırlanan Wesley, sarı-kırmızılı kulübe sözleşme yenileme teklifi için "Türkiye'de savaş var" yanıtını verdi. Kulübe yakın kaynaklar bu durumu, "Sneijder daha iyi bir sözleşme için koz kullanıyor" şeklinde değerlendiriyor.

NE KADAR KAZANIYOR?

Ocak 2013'te Inter'e 7 buçuk milyon Euro ödenerek alınmıştı. Bu rakamın 1 milyon Euro'su halen verilmedi. Her sezon için 3 milyon 200 bin Euro sabit ücret alan Wesley Sneijder, 25 bin Euro da maç başı kazanıyor. Hollandalı oyuncu ekstra olarak da yıllık 1 milyon 300 bin imza parası alıyor. Sözleşmesi ise bu sezon sonunda bitiyor...Tümü
TÜMÜ