Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Sheppard: "Bradley Beal'ı NBA'de her takım ister"

Washington Wizards genel menajeri Tommy Sheppard, All-Star guard Bradley Beal'ı NBA'de "çekirdek oyuncu" olarak gördüğünü söyledi.

Haber; Sporx.com
Washington Wizards genel menajeri Tommy Sheppard, All-Star guard Bradley Beal'ı NBA'de "çekirdek oyuncu" olarak gördüğünü söyledi.

26 yaşındaki yıldızı D.C.'de tutmayı kafasına koyan Sheppard, Beal'ın "her takımın istediği bir oyuncu" olduğunu belirtti.

"Buna yönelik bakış açım oldukça basit: Eğer bir ekip kurmaya kalkarsanız, Brad birisinin başlamak isteyeceği türden bir oyuncu."

"Karaktere, yeteneğe, yaşa ve bütün pakete bakıyorsunuz. Şüphesiz kendisi bu ligde çekirdek oyuncu. Her takım onun kendilerinde olmasını ister ve biz de isteriz. Bu yüzden Brad'in bizimle birlikte olduğu ve bize önderlik ettiği bir durumdan başka bir şey düşünmedim. Ona daha ilk günden bir uzatma kontratı önerebileceğimizi açıkça belirttik ve bunu daha da netleştirmeye devam edeceğiz."


Washington, Beal'a bu yaz üç yıllığı 111 milyon dolarlık bir uzatma kontratı teklif etmiş, ancak Beal, bunun yerine önümüzdeki sezon üç All-NBA ekibinden birine seçilmesi durumunda imzalayabileceği 220 milyon dolarlık bir supermax anlaşmasını yapmayı düşündüğü için bu teklif reddetmişti.