Salley: "Oakley, Jordan'la dalga geçtim diye karnıma yumruğu geçirmişti!"

Eski Detroit Pistons oyuncusu John Salley, Chicago Bulls efsanesi Michael Jordan ile dalga geçtiği için, eski takım arkadaşı Charles Oakley'nin kendisini yumrukladığını itiraf etti.

Haber; Sporx.com, Fotoğraf; NBA.com
Abone Ol
Salley: 'Oakley, Jordan'la dalga geçtim diye karnıma yumruğu geçirmişti!'
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
25 Nisan 2020 14:28
Eski Detroit Pistons oyuncusu John Salley, Chicago Bulls efsanesi Michael Jordan ile dalga geçtiği için, eski takım arkadaşı Charles Oakley'nin kendisini yumrukladığını itiraf etti.

Salley, bir zamanlar Jordan'ın sadık arkadaşı Oakley tarafından yumruklandığı bir anı hatırladı.

1989 ve 1990'da Pistons ile iki şampiyonluk kazanan Salley, 1995-96 sezonunda yalnızca 17 maç için Bulls'a katılmıştı. Bu süre boyunca oynadığı 17 maçta ortalama 2.1 sayı ve 2.5 ribaundla oynadığı için, Oakley'nin kendisine yumruk attığı hikaye daha ilgi çekiciydi.

Kentucky Derby için Churchill Downs'dayken Salley, komedyenler Dave Chappelle ve Chris Tucker ile Julius Erving'in yanındaydı ve ardından Jordan ve Kobe Bryant'ı görmüştü.

Salley, hikayeyi şöyle anlattı:

"Sağ tarafımda, bilmiyorsanız, Michael'ın sonsuza dek güvenlik görevlisi olan ve beni sevmeyen Charles Oakley vardı. Michael'a baktım ve elini omzuna koyup, (Kobe'yi ima ederek) dedim ki, '27 yaşında bu genç çocuk seni fena alt ederdi' dedim.

Ve bir anda, Charles Oakley gelip karnıma yumruk attı. Ama öyle bir vurdu ki, James Dolan'a vurmak istediği gibi vurmuştu. Güvenlik görevlisini ittiği şekilde değil. Bildiğin var gücüyle sallamıştı. Ve son saniyede farkedip karnımı sıkmıştım. Resmen nefesimi kesmişti.

Dave Chappelle, 'Şovumun devam etmesini dilediğim tek zaman bu. Bu bir olay resmen' demişti.

Michael da, 'Hayır ya, hadi ama Charles. Biliyorsun Sal manyaktır. Sadece şaka yapıyor. Sadece şaka yapıyor.' dedi.

O da, 'Sana böyle şeyler söylemesi hoşuma gitmiyor.' demişti. 80'lerden beri bana vurmak istiyordu. Ama, bana tüm gücüyle vurmuştu.

Ben de takım elbise giyiyordum. Ve kalkıp onunla dövüşecek değildim. Ben bir karate adamıyım. Morarmam olur ve geçer."

SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ
Tümü
TÜMÜ