Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Malone: "Bugünde yaşayan bir takımız"

Michael Malone, Denver Nuggets'ın 2012'den bu yana San Antonio'daki ilk maçlarını kazandıktan sonra "bugünde yaşayan" bir takım olduklarını söyledi.

Michael Malone, Denver Nuggets'ın 2012'den bu yana San Antonio'daki ilk maçlarını kazandıktan sonra "bugünde yaşayan" bir takım olduklarını söyledi. Nuggets, karşılaşmayı 117-103 kazanarak seride 2-2 eşitliğe ulaşmıştı.

Koç Malone, şu açıklamaları yaptı:

"Bir güven gördüm. 2012 hakkında düşünmeyen genç bir takım gördüm. Çünkü son yedi yıl hakkında düşünürseniz, bu sizi ezecektir. Biz bugünü yaşıyoruz."

Malone maçtan önce fizikselliğin önemini vurgulamıştı. Gregg Popovich, Spurs'ün buna cevap veremediğini söyledi:

"Genel olarak, Nuggets rekabet etti ve biz edemedik. Fiziksel olacakları en başından belliydi. Bunun olacağını biliyorduk ve cevap veremedik. Bu yüzden çok hayal kırıklığı yaratan bir mağlubiyet oldu, çünkü bizden daha sert ve daha akıllılardı."