Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Klay: "30'lu yaşlarımın sonuna kadar oynamak istiyorum"

Golden State Warriors yıldızı Klay Thompson, çapraz bağ sakatlığı sonrası rehabilitasyonunun 'harika gittiğini', ancak bu sezon geri dönüp dönmeyeceğinin belli olmadığını söyledi.

Golden State Warriors yıldızı Klay Thompson, çapraz bağ sakatlığı sonrası rehabilitasyonunun 'harika gittiğini', ancak bu sezon geri dönüp dönmeyeceğinin belli olmadığını söyledi.

Eylül ayının sonlarındaki Warriors medya gününden bu yana ilk kez gazetecilere konuşan Thompson, ilerlemesinden memnun görünüyordu:

"Harika gidiyor. En azından takım elbiselerimi güzel dikiyorlar. Ve bu adamları savaşırken izlemek çok eğlenceli. Açıkçası keşke orada olabilseydim. 2019 Finalleri'nin 6. maçından sonraki üçüncü günden beri, çalışmayı bırakmadım."

"TARAFTARLARI TAKDİR EDİYORUM"


"Beni çok fazla görmeyebilirsiniz, ama çalışıyorum. Bu sezon ne olacağını bilmiyorum, sahaya çıkmayı çok isterim. Chase'de her gece bulunan Warriors taraftarlarını takdir ediyorum. Zorlu bir sezon olduğunu biliyorlar, ama geleceğin nasıl parlak olduğunu da biliyorlar. Bu yüzden burada olmak güzel."

"30'LARIMIN SONUNA KADAR OYNAMAK İSTERİM"


"Sizleri (medya) uzun zamandır görmedim. Sezonun zor bir dönemi olduğunu biliyorum. Benim onlarla çalışmıyor olmam oldukça nadirdir, ama bu tür sakatlıkların bir daha asla başıma gelmeyeceğinden emin olmaya çalışıyorum. Bu yüzden çok sabırlı davranacağım, çünkü 30'larımın sonuna kadar üst düzeyde oynamak istiyorum."

Thompson'ın sakatlığı 13 Haziran'da Toronto Raptors'a karşı NBA Finalleri 6. maçında meydana gelmişti.