Fenerbahçe'de Zajc depremi; en az 4 ay yok

Fenerbahçe'de sakatlanan Miha Zajc'ın detaylı kontrolleri yapıldı ve oyuncunun uzun süre sahalardan uzak kalacağı tespit edildi.

Fenerbahçe'de Zajc depremi; en az 4 ay yok
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
14 Aralık 2019 18:34
Fenerbahçe'de ayağına aldığı darbe nedeniyle sakatlanan Miha Zajc'ın ayak bileği bağlarında kopma tespit edildi, Slovak oyuncunun en az 4 ay sahalardan uzak kalması bekleniyor. Sarı-lacivertliler devre arasında Zajc'ı elden çıkararak, FFP konusunda rahatlama yaşamayı bekliyordu.

Sakatlanan bir diğer isim olan Hasan Ali Kaldırım'ın ise ayak tabanında ödem ve kısmi yırtık tespit edildi.

FENERBAHÇE'NİN YAPTIĞI AÇIKLAMA
Fenerbahçe Kulübü, sakatlıkları nedeniyle Demir Grup Sivasspor maçının kadrosunda yer almayan Hasan Ali Kaldırım ve Miha Zajc'ın sağlık durumu hakkında açıklama yaptı.

Sarı-lacivertli kulüpten yapılan açıklamada, Hasan Ali Kaldırım'ın sabah antrenmanında ayağının altında ağrı hissettiği belirtilerek, "Yapılan muayene ve tetkikler sonucunda "plantar fasia"da ödem ve kısmi yırtık oluştuğu tespit edilmiştir." denildi.

Miha Zajc'ın ise antrenmanda bileğine darbe aldığı aktarılarak, "Oyuncunun darbe sonucunda ayak bileği dönmüş ve ayak bileği bağlarında kopuk tespit edilmiştir." ifadesi kullanıldı.

Her iki oyuncunun da tedavisine başlanıldığı kaydedildi.Tümü
TÜMÜ