Emre Belözoğlu: "Gökhan Töre dirsek atmadı"

Fenerbahçe kaptanı Emre Belözoğlu, Gökhan Töre'nin oyundan atıldığı pozisyonla ilgili konuştu.

Haber; Sporx.com, Fotoğraf; AA
Emre Belözoğlu: 'Gökhan Töre dirsek atmadı'
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
28 Haziran 2020 00:05
Fenerbahçe kaptanı Emre Belözoğlu, Yeni Malatyasporlu Gökhan Töre ile hava topu mücadelesinin ardından yerde kalması ve rakibinin ikinci sarı kartla atılmasının ardından açıklamalarda bulundu.

"GÖKHAN TÖRE DİRSEK ATMADI"

Emre Belözoğlu, Gökhan Töre'nin atıldığı pozisyonla ilgili olarak "Gökhan Töre bana dirsek atmadı" ifadelerini kullandı.

GEVREK: "KEŞKE SAHADA SÖYLESEYDİ"

Yeni Malatyaspor Başkanı Adil Gevrek, Emre Belözoğlu'nun bu sözlerinin Beyaz TV'de aktarılmasının ardından canlı yayın sırasında "Keşke sahada bunu söyleseydi." derken "Emre Belözoğlu'a yakıştıramadım." açıklamasını yaptı.

Adil Gevrek ayrıca "Hakemlerde sıkıntı var. Kimse sorsan herkes dert yanıyor. Bence hakemler yeteneksiz ve korkaklar. Hak ve hukuk konusunda o korkularına yeni düşünüyorlar." dedi.

RIDVAN DİLMEN: EMRE BELÖZOĞLU İLE KONUŞTUM

Rıdvan Dilmen de maçın ardından Emre Belözoğlu ile telefonda konuştuğunu söyledi ve NTV yayınına bağlanarak konu hakkında şu ifadeleri kullandı;

"Emre Belözoğlu'na eleştirilerim oldu, sonra telefonlaştık. Üzgün olduğunu söyledi. Kafaya çıktığı zaman, burnu ile alnı arası değmiş topa, o yüzden suratını tutmuş. Hakeme 'Gökhan Töre dirsek atmadı, top suratıma geldiği için suratımı tuttum, omzu omzuma geldi' demiş. 'Direk kırmızı mı gösterdin?' demiş, 'Hayır ikinci sarıdan attım' demiş." Hakem sürtünmeden dolayı sarı kart verdiğini söylemiş. Gerçkten üzgün olduğunu söyledi"Tümü
TÜMÜ