Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Clippers, Harrell ve Morris'i tutmak istiyor

LA Clippers'ın bu yaz Montrezl Harrell ve Marcus Morris ile yeniden anlaşmayı istedikleri iddia edildi.

Haber; Sporx.com, Fotoğraf; NBA.com
LA Clippers'ın bu yaz Montrezl Harrell ve Marcus Morris ile yeniden anlaşmayı istedikleri iddia edildi.

The Athletic ile konuşan lig kaynaklarına göre, hem Harrell hem de Morris'in takımda tutulması niyeti bulunuyor.

Clippers'ın yaz aylarında maaş sınırının üzerinde bir takım olarak çalışacağı ve serbest oyuncu döneminde Harrell ve Morris için sınırlı kaynakları olacağı açıklandı.

Bu sezonun bir noktasında Harrell'in sezon başına 20 milyon ila 25 milyon dolar kadar kazanacağı tahmin ediliyordu, ancak bu rakamın büyük olasılıkla maaş boşluğu eksikliğinden dolayı azaldığı düşünülüyor.

Clippers, Morris'e bir sonraki sözleşmesinin 1. yılında mevcut 15 milyon dolarlık maaşına dayanarak, 18 milyon dolara kadar ödeme yapabilecek.