Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Miles: "LeBron çaylakken, benden daha olgundu"

Los Angeles Lakers süperstarı LeBron James'in Cleveland Cavaliers'tan eski takım arkadaşı Darius Miles, LeBron'u ortalama bir NBA çaylağından farklı kılan şeyin ne olduğunu açıkladı.

Haber; Sporx.com, Fotoğraf; NBA.com
Los Angeles Lakers süperstarı LeBron James'in Cleveland Cavaliers'tan eski takım arkadaşı Darius Miles, LeBron'u ortalama bir NBA çaylağından farklı kılan şeyin ne olduğunu açıkladı.

Miles, 36 yaşındaki yıldız oyuncu hakkında konuşarak, James'i diğer çaylaklardan ayıran durumun ne olduğunu şöyle belirtti:

"Bunu her zaman anlatırım, benim o zamanlar ligdeki üçüncü yılımdı ve bu çocuk salona girdiğinde, gerçekten benden çok daha olgun gibiydi. İşlerini halletme biçimi ve özgüveniyle, farklı bir duruşu vardı. Ben halen mahalleden gelme hareketler yaparak, bulunmamam gereken yerlerde bulunurdum.

O zamanlar Draft'ta en yüksekten seçilen oyuncu bendim ama ligde onun gibi bir özgüvenim yoktu. Genel olarak olgunluk hali hakkında konuşuyorum. Ben halen olgunlaşmamış gibiydim, her an öfke nöbetlerim tutabiliyordu.

Liseden gelmesine rağmen, kendine güveni tam bir profesyonel gibiydi. Ligdeki üçüncü yılımda, onu kendimden daha olgun buluyordum."