Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Kerr, Giannis Antetokounmpo sorusunu pas geçti!

Golden State Warriors koçu Steve Kerr, tartışmalara sebep olmaması adına, Milwaukee Bucks yıldızı Giannis Antetokounmpo ile ilgili kendisine yöneltilen bir soruya yanıt vermedi.

Haber; Sporx.com, Fotoğraf; NBA.com
Golden State Warriors koçu Steve Kerr, tartışmalara sebep olmaması adına, Milwaukee Bucks yıldızı Giannis Antetokounmpo ile ilgili kendisine yöneltilen bir soruya yanıt vermedi.

Kerr, ünlü basketbol analisti Bill Simmons ile, basketbol hakkında birçok şeyden konuştuğu 'Bill Simmons Podcast'in konuğu oldu. Ancak Simmons, Giannis hakkında bir soru sorduğunda, Kerr bunun hakkında konuşmamaya karar verdi.

Aralarındaki diyalog, şu şekilde ilerlemişti:

Simmons: "Sanırım buna cevap verebilirsin. Bunun ayartma ihlali olduğunu düşünmüyorum. Giannis aslında 2.10'luk bir guard. Ama sadece bu kadar mı? Giannis sadece teke tek oyuncusu mu, yoksa daha fazlası olduğunu düşünüyor musun? Yoksa tek göreceğimiz özelliği bu mu?"

Kerr: "(Gülüşmeler) Medya Steve'i burada değil, Bill."

Simmons: "Cevap bile veremez misin?!"

Kerr: "'Koç Steve' para cezasına çarptırılmak istemiyor. Özellikle serbest oyuncu olacak adamlar ve benzeri şeyler için."

Antetokounmpo tüm sezon boyunca, Warriors'a gideceğine dair söylentilerin merkezindeydi. Söylentiye göre, Bucks eğer bu sezon şampiyon olamazsa, son MVP'nin takımını terk edebileceği konuşuluyordu.