Jimmy Durmaz'dan Galatasaray itirafı!

Galatasaray'ın yeni isimlerinden Jimmy Durmaz, sarı-kırmızılı takımla ilgili olarak konuştu. İşte Jimmy Durmaz'ın sözleri...

Haber; Sporx.com
Jimmy Durmaz'dan Galatasaray itirafı!
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
18 Temmuz 2019 11:10
Galatasaray'ın yeni transferlerinden Jimmy Durmaz, sarı-kırmızılı takımın Avusturya kampında açıklamalarda bulundu.

Sarı-kırmızılı takıma imza attığı için mutlu olduğunu söyleyen Jimmy Durmaz "Galatasaray'da oynamak en büyük rüyalarımdan biriydi. Ve en büyük rüyam gerçekleşti. Teklif aldığımda çok heyecanlandım, burada olduğum için çok mutluyum." dedi.

Galatasaray'da önemli oyuncularla rekabete girecek olmasının hatırlatılması üzerine Jimmy Durmaz "Buradan önce de önemli kulüplerde oynadım. Önemli meydan okumalarla karşılaştım. Galatasaray gibi büyük bir camiada oynuyorsanız bu tür rekabete hazır olmalısınız. Galatasaray gibi camiada her mevkide önemli isimler olmalı. Sağ ve sol açık bölgelerinin yanı sıra orta sahada da oynayabiliyorum. Rekabete hazır olmasaydım, Galatasaray'ın teklifini kabul etmezdim." açıklamasını yaptı.

Şampiyonlar Ligi için de sabırsızlandığını belirten Jimmy Durmaz "Şampiyonlar Ligi, beni çok heyecanlandrııyor. Kulüp anlamında en büyük organizasyonlardan biri. Bu yüzden beni de heyecanlandırıyor." diye konuştu.

İsveç Milli Takımı'nda kazandığı primleri İsveç Kadın Futbol Takımı'na bağışlamasıyla ilgili sorulan soruya yanıt veren Jimmy Durmaz "İsveç Milli Takımı'ndan kazandığım primi bağışadım. Erkek ve kadın futbolcular arasındaki maaş eşitsizliğine tepki olarak bunu yaptım. Sadece İsveç Kadın Milli Takımı'na değil futbol oynayan kadınlara bağışladım." diyerek sözlerini noktaladı.

Sporx mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın
Tümü
TÜMÜ