Boston Celtics LogoBrooklyn Nets LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoHouston Rockets LogoMemphis Grizzlies LogoNew Orleans Pelicans LogoSan Antonio Spurs LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers LogoDetroit Pistons LogoIndiana Pacers LogoMilwaukee Bucks Logo
Denver Nuggets LogoMinnesota Timberwolves LogoOklahoma City Thunder LogoPortland Trail Blazers LogoUtah Jazz LogoAtlanta Hawks LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoWashington Wizards LogoGolden State Warriors LogoL. A. Clippers LogoL. A. Lakers LogoPhoenix Suns LogoSacramento Kings Logo

James, normal bir NBA sözleşmesine sahip olacak

Phoenix Suns, çaylak guardı Mike James'in iki yönlü sözleşmesini bugün normal bir NBA sözleşmesine dönüştürüyor.

Phoenix Suns, çaylak guardı Mike James'in iki yönlü sözleşmesini bugün normal bir NBA sözleşmesine dönüştürüyor.

27 yaşındaki James, anlaşmasını bu şekilde dönüştüren ilk iki yönlü anlaşmaya sahip oyuncu. NBA'nin yeni toplu iş sözleşmesinin bir parçası olarak, bu sezon NBA'e birleştirilmiş bir NBA ve G-League üyelik sözleşmesine izin veren iki yönlü anlaşmalar sunulmuştu.

Suns, bugün James için bir liste hazırlamayı planlıyor. Suns, takası yasaklayarak, Derrick Jones Jr'den feragat etmeyi de seçebilir.

İki yönlü sözleşmeler daha küçük bir ölçekte ödenmekte ve James, G-League eğitim kampının ilk gününden itibaren Perşembe günü NBA kadrosundaki 45. gününü geçirmiş olacak. James, iki yönlü sözleşme için 213 bin dolar olduğu tahmin edilen bir miktar kazanmıştı ve 2017-18 sezonunun dengesi için minimum bir NBA sözleşmesiyle 580.607 dolar kazanabilir.

James, 21.8 dakika ortalamayla 10.5 sayı ve 4.5 asist rakamlarıyla oynuyor.


7/24 NBA TÜRKİYE