Galatasaray'da loca krizi oluştu!

Galatasaray'ın Alanyaspor ile iç sahada oynadığı karşılaşmada stadyumdaki localara gelen taraftarlar, tanımadıkları kişilerle maç izlemek durumunda kaldı.

Haber; Milliyet, Fotoğraf; AA
Abone Ol
Galatasaray'da loca krizi oluştu!
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
24 Ekim 2020 11:15
Galatasaray-Alanya maçında kapalı ve satılmamış durumda bulunan localara seyirci tanımlandı. Türk Telekom Stadı'ndaki bazı loca sahipleri, tanımadıkları kişilerle karşılaşmayı izlemek durumunda kaldı.

Kendi localarına gelen tanımadıkları kişileri gören loca sahiplerinin, "Biletimizin tanımlandığı loca kapalı. Biz de burayı açık gördük ve geldik" yanıtını aldıkları öğrenildi. Böylece pandemi nedeniyle ortaya çıkan localara yüzde 50 kapasiteyle seyirci alma limiti de açılmış oldu. Bazı yöneticilerin kendi misafirlerini bu şekilde stada soktukları ve bilet tanımlattıkları belirtildi.

'Dikkatli olunmalı'
Türk Telekom Stadı'nda bundan sonraki maçlarda benzer bir sorun yaşamak istemeyen loca sahipleri bu konuda dikkatli olunmasını istedi. Normal şartlarda loca sahipleri, stada gelecek isimlerin biletlerini son ana kadar kendileri tanımlatabiliyor. Alanyaspor maçında yaşanan bu probleme karşın stattaki locaların neredeyse yarısının boş kaldığı açıklanmıştı.

Galatasaray'ın Alanya maçına yaklaşık 1500 kişinin locada bulunabileceği belirtilmiş ancak 410 kişi geldiği duyurulmuştu.Tümü
TÜMÜ