Burak Yılmaz'dan tribüne mesaj: "Islıklanmak üzücü..."

Beşiktaş'ın tecrübeli golcüsü Burak Yılmaz, 1-1 biten Başakşehir maçının ardından tribünlere seslendi.

Haber; Sporx.com, Fotoğraf; AA
Burak Yılmaz'dan tribüne mesaj: 'Islıklanmak üzücü...'
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
23 Eylül 2019 22:38
Beşiktaş'ın Başakşehir ile 1-1 berabere kaldığı maçta sahalara geri dönen Burak Yılmaz, mücadelenin ardından yayıncı kuruluşa konuştu.

Mücadeleyi değerlendiren Burak Yılmaz, "İlk maçım, erken de döndüm ama dönmem gerektiğini düşündüm. Gol attım ama fizik olarak hazır değilim. Maç iki tarafa da gitti, geldi, 10 dakika bize döndü. Yeni bir takımız, yeni oyuncularımız var. Fizik olarak hazırlanmaya çalışıyoruz. Hocamızın direktiflerine uymaya çalışıyoruz. Herkesin sabırlı olmasını istiyorum. Özlenen Beşiktaş'ı ilerleyen haftalarda göstereceğimizi düşünüyorum." ifadelerini kullandı.

"ISLIKLANMAK, PROTESTO EDİLMEK ÜZÜCÜ"

Tribünden gelen tepkiler ile ilgil gelen soruya Burak, "Kendi seyircin tarafından ıslıklanmak, protesto edilmek, hangi futbolcu olursa olsun, üzücü bir şey, performansı düşüren bir şey. Bunun maçı kazanma isteğinden olduğunu biliyorum ama birazcık sabretsinler, özlenen Beşiktaş'ı izleteceğiz." cevabını vererek sözlerini noktaladı.

İKİLİ MÜCADELELERİ BIRAKMADI!

Maça ilk 11'de başlayan ve 90 dakika sahada kalan Burak Yılmaz, takımının tek golünü penaltıdan atmayı başardı.

Maç boyunca 4 şut deneyen Burak, 2 isabetli şut çekti, 1'inde savunmaya takıldı, 1'inde ise çerçeveyi bulamadı. 22 kez topa dokunan tecrübeli golcü, 8'inde isabetli pas verdi. 8 ikili mücadelenin 6'sını, 4 hava topu mücadelesinin ise 3'ünü kazanan Burak, 6 top kaybıyla oynadı.
Tümü
TÜMÜ