Brezilya, Messi'ye isyan etti; "Hakemle gülüştüler!"

Brezilya Milli Takımı Teknik Direktörü Tıte ve savuma oyuncusu Thiago Silva, Messi'ye isyan etti.

Haber; Sporx.com dış haberler
Abone Ol
Brezilya, Messi'ye isyan etti; 'Hakemle gülüştüler!'
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
16 Kasım 2019 16:51
Hazırlık maçı kapsamında Arjantin ile karşılaşan ve sahadan 1-0 mağlubiyetle ayrılan Brezilya'da maçın hakeminin Messi ile diyaloğu isyana sebep oldu.

Sambacılardan Thiago Silva, maç sonrasında yaptığı açıklamada, "Messi hakemle konuştu ve gülüştüler. Maç sırasında hakemler ona olan hayranlığını rafa kaldırmak zorunda. Messi sürekli hakemin onun lehine düdük çalması için uğraşıyor, her zaman böyle. İspanya'dan arkadaşlarla görüştük, orada da aynısı. Oyunu kontrol etmeye ve hakemi etki altında bırakmaya çalışıyor. Şampiyonlar Ligi'nde bu avantajı yok çünkü daha sert hakemler var." dedi."HAKEMİ ETKİLER, BANA SUS İŞARETİ YAPTI!"

Öte yandan Brezilya Milli Takımı Deknik Direktörü Tite, Messi'nin hakemi etkilediğini ve bu sebeple sartı kart görmediğini ifade ederken, "Messi'nin sarı kart görmesi gerektiği yönünde hakeme serzenişte bulundum ve o sırada Messi bana çenemi kapatmamı söyledi. Ben de ona çenesini kapatmasını söyledim. Hepsi bu. Daha fazla konuşmak istemiyorum. Hakemlerin güçlü olması gerekiyor yoksa Messi onları etkiliyor." dedi.Tümü
TÜMÜ