Beşiktaş'tan Olympiakos'a gitti!

Beşiktaş Sompo Sigorta forması ile sezona başlayan ABD'li oyuncu Shaquille McKissic, THY EuroLeagueBeşiktaş Sompo Sigorta ile olan sözleşmesiini tek taraflı fesheden Shaquille McKissic, THY EuroLeague takımlarından Olympiakos'a imza attı. Kulüp resmi sitesi üzerinde anlaşmayı duyurdu. Bu sezon 17,6 sayı ortalamasına ulaşmıştı McKissic bu sezon Basketbol Süper Lig'nde Beşiktaş Sompo Sigorta ile 17 maça çıkıp 32,1 dakika süre ortalaması ve 17,6 sayı ortalaması ile oynamıştı. takımlarından Olympiakos ile resmen anlaştı. Kulüp resmi sitesi üzerinde anlaşmayı duyurdu.

Beşiktaş'tan Olympiakos'a gitti!
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
10 Şubat 2020 15:46
Beşiktaş Sompo Sigorta ile olan sözleşmesiini tek taraflı fesheden Shaquille McKissic, THY EuroLeague takımlarından Olympiakos'a imza attı.

Kulüp resmi sitesi üzerinde anlaşmayı duyurdu.

Bu sezon 17,6 sayı ortalamasına ulaşmıştı

McKissic bu sezon Basketbol Süper Lig'nde Beşiktaş Sompo Sigorta ile 17 maça çıkıp 32,1 dakika süre ortalaması ve 17,6 sayı ortalaması ile oynamıştı.

BEŞİKTAŞ: "OYUNCU CEZA ALACAK"

Shaq McKissic'in Olympiacos ile anlaştığı haberleri üzerine Beşiktaş bir açıklama yayınladı.

İşte Beşiktaş'ın açıklaması:

"Shaq McKissic halen kulübümüzün sözleşmeli oyuncusudur. Tarafımızca aramızda olan sözleşmenin gerekleri yerine getirilmiştir. Shaq McKissic'in başka bir kulüple sözleşme imzalaması durumunda, çift sözleşme imzalamasından dolayı ceza alması kaçınılmazdır. Bu durum karşısında kulübümüzün haklarını korumak için hem FIBA hem de TBF nezdinde hukuksal girişimlere başlayacağımızı kamuoyuna bildiririz."

BEŞİKTAŞ: "OYUNCU CEZA ALACAK"
Shaq McKissic'in Olympiacos ile anlaştığı haberleri üzerine Beşiktaş bir açıklama yayınladı. 
İşte Beşiktaş'ın açıklaması:
"Shaq McKissic halen kulübümüzün sözleşmeli oyuncusudur. Tarafımızca aramızda olan sözleşmenin gerekleri yerine getirilmiştir. Shaq McKissic'in başka bir kulüple sözleşme imzalaması durumunda, çift sözleşme imzalamasından dolayı ceza alması kaçınılmazdır. Bu durum karşısında kulübümüzün haklarını korumak için hem FIBA hem de TBF nezdinde hukuksal girişimlere başlayacağımızı kamuoyuna bildiririz."Sporx mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın
Tümü
TÜMÜ