Mainz - Leipzig

S Sport 2 (Canlı) 24 Mayıs Pazar 16:30

Schalke 04 - Augsburg

S Sport 2 (Canlı) 24 Mayıs Pazar 14:30

  •  
  •  
  • 06:00
    Show Tv Aşk Laftan Anlamaz (Diğer)
  • 06:30
    Star Tv Hayat Bazen Tatlıdır (Diğer)
  • 06:45
    TRT 1 Aşkın Yolculuğu Yunus Emre (Diğer)
  • 07:00
    Kanal D Ver Elini Aşk (Diğer)
  • 07:00
    TV8 Oynat Bakalım (Diğer)
  • 07:30
    ATV Atv'de Hafta Sonu (Diğer)
  • 08:15
    Show Tv Hayat Güzeldir (Diğer)
  • 08:30
    FOX İlker Karagöz ile Çalar Saat Hafta Sonu (Diğer)
  • 08:30
    TV8 Para Bende (Diğer)
  • 08:30
    TRT 1 Bayram Sevinci (Diğer)
  • 09:30
    Star Tv Evde Hareket Zamanı (Diğer)
  • 09:45
    Kanal D Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa (Diğer)
  • 10:00
    Show Tv Pazar Sürprizi (Diğer)
  • 10:00
    TV8 Çakallarla Dans 4 (Diğer)
  • 10:00
    ATV Dizi TV (Diğer)
  • 10:15
    Star Tv Ruhun Doysun (Diğer)
  • 10:50
    ATV Zorlu Operasyon (Diğer)
  • 11:00
    Star Tv Erkenci Kuş (Diğer)
  • 11:00
    TRT 1 Bayram Özel (Diğer)
  • 11:15
    FOX Şevkat Yerimdar (Diğer)
  • 12:15
    TV8 Survivor (Kolaj) (Diğer)
  • 13:00
    Show Tv Refika'yla Memleketin Hazineleri (Diğer)
  • 13:00
    A Spor Gün Ortası (Diğer)
  • 13:00
    Kanal D Arda ile Omuz Omuza (Diğer)
  • 13:05
    ATV Şansımı Seveyim (Diğer)
  • 13:30
    FOX Merve Yıldırım ile Benden Söylemesi (Diğer)
  • 13:45
    Star Tv Çilek Kokusu (Diğer)
  • 14:00
    Kanal D Hayat Tamircisi (Diğer)
  • 14:00
    Show Tv Sev Kardeşim (Diğer)
  • Canlı 14:30
    S Sport Hamburg - A. Bielefeld (Futbol)
  • Canlı 14:30
    S Sport 2 Schalke 04 - Augsburg (Futbol)
  • 14:55
    ATV Bir Zamanlar Çukurova (Diğer)
  • 15:15
    Kanal D Cehennem Melekleri 2 (Diğer)
  • 15:30
    Show Tv Pis Yedili (Diğer)
  • 15:30
    FOX Yaparsın Aşkım (Diğer)
  • 15:45
    Star Tv Güzel Köylü (Diğer)
  • 16:00
    A Spor Spor Gündemi (Diğer)
  • Canlı 16:30
    S Sport 2 Mainz - Leipzig (Futbol)
  • 17:00
    Kanal D Kılıbık (Diğer)
  • 17:30
    TRT 1 Türk Sineması "Meraklı Köfteci" (Diğer)
  • 18:30
    S Sport 2 Bundesliga Show (Futbol)
  • 18:45
    Kanal D Kanal D Haber Hafta Sonu (Diğer)
  • 18:45
    Show Tv Hafta Sonu Ana Haber (Diğer)
  • 18:45
    Star Tv Star Haber (Diğer)
  • 19:00
    TRT 1 Ana Haber (Diğer)
  • 19:00
    FOX Gülbin Tosun ile Fox Ana Haber Hafta Sonu (Diğer)
  • Canlı 19:00
    S Sport 2 Köln - Düsseldorf (Futbol)
  • 19:00
    A Spor Ana Haber (Diğer)
  • 19:00
    ATV Hafta Sonu Atv Ana Haber (Diğer)
  • 20:00
    FOX Davaro (Diğer)
  • 20:00
    Show Tv Bizim Aile (Diğer)
  • 20:00
    TRT 1 Yabancı Sinema "Madagaskar" (Diğer)
  • 20:00
    Star Tv Evde Bayram Konserleri "Kubat" (Diğer)
  • 20:00
    ATV Pete ve Ejderhası (Diğer)
  • 20:00
    TV8 Survivor Ünlüler - Gönüllüler (Diğer)
  • 20:00
    Kanal D Çarkıfelek (Diğer)
  • 21:00
    Star Tv Kolonya Cumhuriyeti (Diğer)
  • 21:30
    S Sport Bundesliga Show Gece (Futbol)
  • 21:45
    TRT 1 Ev Sineması Kuşağı "Yeni Hayat" (Diğer)
  • 22:00
    ATV Maide'nin Altın Günü (Diğer)
  • 22:00
    A Spor Son Sayfa (Futbol)
  • 22:15
    Show Tv Yalancı Yarim (Diğer)
  • 22:30
    Kanal D Çetin Ceviz (Diğer)
  • 23:30
    Star Tv Aramızda Kalsın (Diğer)
  • 23:45
    TRT 1 Aşkın Yolculuğu Yunus Emre (Diğer)
  • 00:00
    FOX Şevkat Yerimdar (Diğer)
  • 00:05
    ATV Maide'nin Altın Günü (Diğer)
  • 00:15
    TV8 Survivor Ekstra (Diğer)
  • 00:15
    Show Tv İşe Yaramazlar (Diğer)
  • 01:00
    Kanal D Çetin Ceviz (Diğer)
  • 01:05
    TRT 1 Ev Sineması Kuşağı (Diğer)
  • 01:30
    Star Tv Çember (Diğer)
  • 01:30
    TV8 Oynat Bakalım (Diğer)
  • 02:10
    ATV Bang Bang (Diğer)
  • 02:45
    FOX İnadına Aşk (Diğer)
  • 02:45
    TRT 1 Türk Sineması (Diğer)
  • 03:15
    Kanal D 5N1K (Diğer)
Tümü
ANKET
Spor Toto Süper Lig'de 2019/20 sezonu şampiyonu kim olur?







TÜMÜ