Bayern Münih - Frankfurt

S Sport 2 (Canlı) 23 Mayıs Cumartesi 19:30

Borussia Mönchengladbach - Bayer Leverkusen

TRT Spor (Canlı) 23 Mayıs Cumartesi 16:25

Wolfsburg - Dortmund

S Sport 2 (Canlı) 23 Mayıs Cumartesi 16:30

Freiburg - Werder Bremen

S Sport (Canlı) 23 Mayıs Cumartesi 16:30

  •  
  •  
  •  
  •  
  • 06:00
    Show Tv Aşk Laftan Anlamaz (Diğer)
  • 06:20
    TRT 1 Zinde Kal (Diğer)
  • 06:30
    TV8 Oynat Bakalım (Diğer)
  • 07:00
    TV8 Doğduğun Ev Kaderindir (Diğer)
  • 07:00
    Kanal D Ver Elini Aşk (Diğer)
  • 07:30
    ATV atv'de Hafta Sonu (Diğer)
  • 07:30
    Star Tv Hayat Bazen Tatlıdır (Diğer)
  • 08:15
    Show Tv Hayat Güzeldir (Diğer)
  • 08:30
    FOX İlker Karagöz ile Çalar Saat Hafta Sonu (Diğer)
  • 09:00
    TV8 Yetenek Sizsiniz Türkiye (Diğer)
  • 09:00
    TRT 1 Uğurlugiller (Diğer)
  • 09:30
    Star Tv Yerli Dizi/Sinema (Diğer)
  • 09:45
    Kanal D Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa (Diğer)
  • 10:00
    ATV İkiz Patiler (Diğer)
  • 10:00
    Show Tv Cumartesi Sürprizi (Diğer)
  • 10:05
    TRT 1 9. Hariciye Koğuşu (Diğer)
  • 11:00
    TRT 1 Perihan Abla (Diğer)
  • 11:15
    FOX Memet Özer ile Mutfakta (Diğer)
  • 11:50
    ATV Kardeş Payı (Diğer)
  • 12:00
    Star Tv Yerli Dizi/Sinema (Diğer)
  • 12:15
    FOX Şevkat Yerimdar (Diğer)
  • 13:00
    Kanal D Arda'nın Ramazan Mutfağı (Diğer)
  • 13:00
    TRT 1 Gülşen Abi (Diğer)
  • 13:00
    Show Tv Turgay Başyayla ile İftar Yolculuğu (Diğer)
  • 13:15
    ATV Zootropolis: Hayvanlar Şehri (Diğer)
  • 13:45
    Kanal D Çok Güzel Hareketler 2 (Diğer)
  • 13:45
    TV8 Bir Baba Hindu (Diğer)
  • Canlı 14:00
    S Sport 2 Osnabrück - Hannover (Futbol)
  • 14:00
    Show Tv Tarkan Altın Madalyon (Diğer)
  • Canlı 14:00
    S Sport Darmstadt - St.Pauli (Futbol)
  • 14:10
    TRT 1 Yedi Numara (Diğer)
  • 15:15
    Show Tv Pis Yedili (Diğer)
  • 15:15
    ATV Kuruluş Osman (Diğer)
  • 15:30
    FOX Yaparsın Aşkım (Diğer)
  • 15:30
    Star Tv Yerli Dizi/Sinema (Diğer)
  • 16:00
    TV8 Recep İvedik 4 (Diğer)
  • 16:00
    Kanal D Arka Sokaklar (Diğer)
  • 16:05
    TRT 1 Yeditepe İstanbul (Diğer)
  • Canlı 16:25
    TRT Spor Borussia Mönchengladbach - Bayer Leverkusen (Futbol)
  • Canlı 16:30
    S Sport 2 Wolfsburg - Dortmund (Futbol)
  • Canlı 16:30
    S Sport Freiburg - Werder Bremen (Futbol)
  • 18:00
    TRT 1 TRT 1 Ana Haber (Diğer)
  • 18:30
    S Sport 2 Bundesliga Show (Futbol)
  • 18:30
    TRT 1 Kuşlarla Yolculuk (Diğer)
  • 18:45
    Show Tv Show Ana Haber (Diğer)
  • 18:45
    Star Tv Star Ana Haber (Diğer)
  • 18:45
    Kanal D Hafta Sonu Kanal D Ana Haber (Diğer)
  • 19:00
    ATV Hafta Sonu atv Ana Haber (Diğer)
  • 19:00
    FOX Gülbin Tosun ile FOX Ana Haber Hafta Sonu (Diğer)
  • 19:30
    TRT 1 Ramazan Sevinci (Diğer)
  • Canlı 19:30
    S Sport 2 Bayern Münih - Frankfurt (Futbol)
  • 19:55
    ATV Nihat Hatipoğlu ile İftara Doğru (Diğer)
  • 20:00
    TV8 Survivor 2020 (Diğer)
  • 20:00
    FOX Benimle Söyle (Diğer)
  • 20:00
    Kanal D Kılıbık (Diğer)
  • 20:00
    Show Tv Güldür Güldür Show (Diğer)
  • 20:00
    Star Tv Evim (Diğer)
  • 20:20
    ATV Nihat Hatipoğlu ile İftar (Diğer)
  • 20:35
    TRT 1 Kalk Gidelim Eve (Diğer)
  • 21:00
    ATV Kim Milyoner Olmak İster? (Diğer)
  • 21:30
    S Sport Bundesliga Show (Futbol)
  • 21:45
    Star Tv Evim (Diğer)
  • 21:45
    Kanal D Cehennem Melekleri 2 (Diğer)
  • 22:30
    FOX Niyazi Bey (Diğer)
  • 22:50
    TRT 1 Mesnevi'den Hikayeler (Diğer)
  • 23:15
    TRT 1 Kuşlarla Yolculuk (Diğer)
  • 23:20
    ATV Kim Milyoner Olmak İster? (Özel Bölüm) (Diğer)
  • 23:30
    Star Tv Aramızda Kalsın (Diğer)
  • 23:45
    Show Tv Hedef (Diğer)
  • 23:45
    Kanal D Beyaz Show (Diğer)
  • 00:15
    TV8 Survivor Ekstra (Diğer)
  • 00:20
    ATV Uzun Hikaye (Diğer)
  • 00:30
    TRT 1 Aşkın Yolculuğu Yunus Emre (Diğer)
  • 00:45
    FOX Şevkat Yerimdar (Diğer)
  • 01:30
    TV8 Emre Dorman ile Aklımdaki Sorular Ramazan (Diğer)
  • 01:45
    Show Tv Demet Akbağ ile Çok Aramızda (Diğer)
Tümü
ANKET
Spor Toto Süper Lig'de 2019/20 sezonu şampiyonu kim olur?







TÜMÜ