Werder Bremen - Bayer Leverkusen

S Sport 2 (Canlı) 18 Mayıs Pazartesi 21:30

  •  
  • 06:00
    Show Tv Aşk Laftan Anlamaz (Diğer)
  • 06:15
    Kanal D Yabancı Damat (Diğer)
  • 06:30
    TV8 Oynat Bakalım (Diğer)
  • Tekrar 07:00
    TRT Spor Fransa - İtalya (EURO 2000 Final) (Futbol)
  • 07:00
    TV8 Seda Sayan ile Yemekteyiz (Diğer)
  • 07:00
    Star Tv Mesut Yar ile Bugün (Diğer)
  • 07:30
    Kanal D Balçiçek ile Dr. Cankurtaran (Diğer)
  • 07:45
    FOX İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat (Diğer)
  • 08:00
    ATV Kahvaltı Haberleri (Diğer)
  • 08:00
    Show Tv Pis Yedili (Diğer)
  • 08:40
    TRT 1 Yamak Ahmet (Diğer)
  • 09:00
    Kanal D Neler Oluyor Hayatta? (Diğer)
  • 09:20
    Star Tv Evde Hareket Zamanı (Diğer)
  • 09:30
    TRT 1 İyi Fikir (Diğer)
  • 09:45
    TV8 Kızım (Diğer)
  • 10:00
    Show Tv Yeni Gelin (Diğer)
  • 10:00
    Star Tv Kiralık Aşk (Diğer)
  • 10:00
    ATV Müge Anlı ile Tatlı Sert (Diğer)
  • Tekrar 10:30
    TRT Spor Belçika - İtalya (EURO 2016) (Futbol)
  • 10:45
    TRT 1 Ferhunde Hanımlar (Diğer)
  • 10:45
    Kanal D Aşk-ı Memnu (Diğer)
  • 10:45
    TV8 Para Bende (Diğer)
  • 11:00
    FOX Çağla ile Yeni Bir Gün (Diğer)
  • 11:40
    TRT 1 Vefa Dediğin (Diğer)
  • 11:50
    TRT 1 Tam Zamanı (Diğer)
  • 12:15
    TRT 1 Dert Ortağı (Diğer)
  • Tekrar 12:15
    TRT Spor Arjantin - Kolombiya (2019 Kupa Amerika) (Futbol)
  • 12:15
    Show Tv Kalp Atışı (Diğer)
  • 12:30
    TV8 Doye Doya Moda (Diğer)
  • 12:45
    TRT 1 Zinde Kal (Diğer)
  • 13:00
    ATV atv Gün Ortası (Diğer)
  • 13:00
    FOX Pınar Altuğ ile Ramazan Lezzetleri (Diğer)
  • 13:00
    Kanal D Arda'nın Ramazan Mutfağı (Diğer)
  • 13:30
    Star Tv Gerçeğin Peşinde (Diğer)
  • 13:45
    TRT 1 Sağlıklı Mutfak (Diğer)
  • 13:45
    Kanal D Gelinim Mutfakta (Diğer)
  • 14:00
    ATV Evde Biz Bize (Diğer)
  • 14:00
    FOX Temizlik Benim İşim (Diğer)
  • 14:45
    TRT 1 Uzaktan Erişim (Diğer)
  • 14:45
    Show Tv Refika ile Test Mutfağı (Diğer)
  • 15:30
    Show Tv Pis Yedili (Diğer)
  • 16:00
    FOX Zuhal Topal'la Sofrada (Diğer)
  • 16:00
    TRT 1 Kur'an-ı Kerim'i Güzel Okuma Yarışması (Diğer)
  • Tekrar 16:00
    TRT Spor Fenerbahçe - Manisaspor (2010 Türkiye Kupası) (Futbol)
  • 16:15
    TV8 Survivor Panorama (Diğer)
  • 16:20
    ATV Esra Erol'da (Diğer)
  • 16:30
    Star Tv Erkenci Kuş (Diğer)
  • 16:45
    Kanal D Arka Sokaklar (Diğer)
  • 18:00
    TRT 1 TRT 1 Ana Haber (Diğer)
  • 18:30
    TRT 1 Mesnevi'den Hikayeler (Diğer)
  • 18:30
    Star Tv Star Ana Haber (Diğer)
  • 18:45
    Show Tv Show Ana Haber (Diğer)
  • 19:00
    ATV atv Ana Haber Bülteni (Diğer)
  • 19:00
    Kanal D Kanal D Ana Haber (Diğer)
  • 19:00
    TRT 1 Kuşlarla Yolculuk (Diğer)
  • 19:00
    FOX Fatih Portakal ile FOX Ana Haber (Diğer)
  • 19:30
    TRT 1 Ramazan Sevinci (Diğer)
  • 19:55
    ATV Nihat Hatipoğlu ile İftara Doğru (Diğer)
  • 20:00
    Show Tv Yol Arkadaşım (Diğer)
  • 20:00
    Star Tv Kurtarıcı (Diğer)
  • 20:00
    TV8 Survivor 2020 (Diğer)
  • 20:15
    Kanal D Ekşi Elmalar (Diğer)
  • 20:20
    ATV Nihat Hatipoğlu ile İftar (Diğer)
  • 20:30
    FOX Eski Köye Yeni Adet (Diğer)
  • 20:30
    TRT 1 Kur'an-ı Kerim'i Güzel Okuma Yarışması (Diğer)
  • 21:00
    ATV Kim Milyoner Olmak İster? (Diğer)
  • Canlı 21:30
    S Sport 2 Werder Bremen - Bayer Leverkusen (Futbol)
  • Tekrar 21:50
    TRT Spor Napoli - Lazio (İtalya Kupası Çeyrek Final) (Futbol)
  • 22:05
    TRT 1 Soru Küpü (Diğer)
  • 22:30
    Star Tv Kurtarıcı (Diğer)
  • 22:30
    Show Tv Yol Arkadaşım (Diğer)
  • 22:30
    Kanal D Ekşi Elmalar (Diğer)
  • 23:00
    FOX Şansa Bak (Diğer)
  • Tekrar 23:00
    TRT Spor Türkiye - Andorra (EURO 2020 Elemeler) (Futbol)
  • 23:20
    ATV Kim Milyoner Olmak İster? (Diğer)
  • 23:30
    TRT 1 Mesnevi'den Hikayeler (Diğer)
  • 23:55
    TRT 1 Kuşlarla Yolculuk (Diğer)
  • 00:15
    TV8 Survivor Ekstra (Diğer)
  • 00:25
    TRT 1 Aşkın Yolculuğu Yunus Emre (Diğer)
  • 00:30
    Kanal D Galip Derviş (Diğer)
  • 00:45
    ATV Evde Biz Bize (Diğer)
  • 01:30
    TV8 Emre Dorman ile Aklımdaki Sorular Ramazan (Diğer)
  • 01:30
    Star Tv Aramızda Kalsın (Diğer)
  • 01:45
    Kanal D M. Fatih Çıtlak ile Sahur Vakti (Diğer)
  • 01:45
    Show Tv Bekir Köse ile Sahur Vakti (Diğer)
  • 02:00
    ATV Nihat Hatipoğlu ile Sahur (Diğer)
  • 02:00
    FOX Fatih Savaş ile Sahur Sohbetleri (Diğer)
  • 02:05
    TRT 1 Sahur Bereketi (Diğer)
  • 02:30
    Star Tv Halil Necipoğlu ile Ramazan Bereketi (Diğer)
Tümü
ANKET
Spor Toto Süper Lig'de 2019/20 sezonu şampiyonu kim olur?







TÜMÜ