Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Shaq: "Süpertakımlara katılmazdım, yenmeye çalışırdım"

Efsane oyuncu Shaquille O'Neal, bugün oynuyor olsaydı, hiçbir "süpertakımın" bir parçası olmayacağını söyledi.

Haber; Sporx.com
Efsane oyuncu Shaquille O'Neal, bugün oynuyor olsaydı, hiçbir "süpertakımın" bir parçası olmayacağını söyledi.

Eğer basketbol güçlerinin zirvesinde olsaydı ve bugün halen oynasaydı, O'Neal sınırsız bir serbest oyuncu olarak diğer süperstar oyuncularla güçlerini birleştirmeyeceğini belirtti. Bunun yerine O'Neal, gitmiş olacağı yeni ekibine "süpertakımları nasıl yeneceğini" öğreteceğini iddia etti.

Jimmy Kimmel Live'a konuk olan Shaq, bugün hangi takımda oynamayı tercih ettiği sorulduğunda şu yanıtı verdi:

"Bu takımlardan birine değil. Ben oyuncuların birbirleriyle rekabet etmek ve yenmek istedikleri bir jenerasyondan geliyorum. Bu yüzden kimin bir araya gelip bunu yaptığını görmek için beklerdim ve süperstar gerektiren bir takıma gidip, bu adamlara süpertakımların nasıl yenileceğini öğretirdim."

Kimmel, ayrıca Shaq'a gelecek sezon Lakers veya Clippers arasında hangi takımın daha iyi olacağını da sordu:

"Lakers'ı seçmeliyim. Ancak, L.A. her zaman çok heyecan verici bir şehir olmuştur, ancak şehirdeki basketbol da gelecek yıl çok heyecan verici olacak. Ama ben Laker'ım. Mor ve Altın, ölene dek."