Sergen Yalçın'ın Başakşehir planı belli oldu

Beşiktaş'ta, Sergen Yalçın sakatlıkları takım içerisinden bulduğu çözümlerle kapatacak. Deneyimli teknik adam kadronun son haline maç sabahı nokta koyacak.

Haber; Milliyet
Abone Ol
Sergen Yalçın'ın Başakşehir planı belli oldu
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
21 Kasım 2020 10:10
Ligin devre arasına kadar zorluk derecesi yüksek maçları peş peşe oynayacak Beşiktaş'ta, Sergen Yalçın sakatlıkları takım içerisinden bulduğu çözümlerle kapatacak.

Bu kapsamda Dorukhan'ı sağ bekte Rosier'in yerine çekmek isteyen siyah-beyazlı teknik adam, Necip Uysal'ı da stopere çekmeyi planlıyor. Josef de Souza ve Atiba gibi iki defansif özellikli oyuncuyla orta sahasını ayakta tutmayı planlayan Sergen Yalçın, Mensah ya da Ljajic ikilisinden birini forvetin arkasına yerleştirmek istiyor. Deneyimli teknik adam kadronun son haline maç sabahı nokta koyacak.

MORAL TURU

Başkanlığa seçildikten sonra neredeyse her maç öncesinde tesislerde futbolcularla toplantı yapan Başkan Ahmet Nur Çebi, bugünkü maç öncesinde de tesislere gidecek. Bu maç için prim verilip verilmeyeceği henüz kesinlik kazanmazken, yönetimin Fenerbahçe maçını da kapsayacak şekilde bir prim paketini belirleyeceği ifade edildi.
Eylül ayı maaşlarını geçtiğimiz günlerde ödeyen siyah-beyazlı yönetim, kazanılan primleri de zamanında ödemeye çalışıyor.Tümü
TÜMÜ