Boston Celtics LogoBrooklyn Nets LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoHouston Rockets LogoMemphis Grizzlies LogoNew Orleans Pelicans LogoSan Antonio Spurs LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers LogoDetroit Pistons LogoIndiana Pacers LogoMilwaukee Bucks Logo
Denver Nuggets LogoMinnesota Timberwolves LogoOklahoma City Thunder LogoPortland Trail Blazers LogoUtah Jazz LogoAtlanta Hawks LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoWashington Wizards LogoGolden State Warriors LogoL. A. Clippers LogoL. A. Lakers LogoPhoenix Suns LogoSacramento Kings Logo

Davis: "Takım arkadaşlarıma yapılan eleştirileri görüyorum"

New Orleans Pelicans yıldızı Anthony Davis, takım arkadaşlarına karşı olan eleştirileri duyduğunu fakat bunlara katılmadığını açıkladı.

New Orleans Pelicans yıldızı Anthony Davis, takım arkadaşlarına karşı olan eleştirileri duyduğunu fakat bunlara katılmadığını açıkladı.

Davis, "Duyuyorum ve görüyorum. Sosyal medyada bulunduğum için her şeyi görüyorum. Ama bana göre, her şey soyunma odamızdaki o adamlarla ilgili. Her gün antrenmanda bulunduklarını ve sahaya her şeylerini koyduklarını ben biliyorum. Bu yorumlara çok dikkat etmiyorum ama görüyorum. Dikkat etmek gerekiyor. Medyayla çok işli dışlı olmak benim tarzım değil. Benim odaklandığım tek nokta soyunma odamızda neler olduğu ve bu arkadaşlarla aramın nasıl olduğudur." şeklinde açıklama yaptı.

Pelicans ekibi, sezona 0-8 başladıktan sonra şimdi 6-12'lik serisiyle Batı'da 12. sırada yer alıyor.


7/24 NBA TÜRKİYE