Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

CP3 kalmak istiyorsa, OKC buna açık

Oklahoma City Thunder'da "geçici" olarak duracağı düşünülen Chris Paul'un, eğer OKC'de kalmaya açıksa, takımın da aynı hisleri paylaştığı söylendi.

Haber; Sporx.com
Oklahoma City Thunder'da "geçici" olarak duracağı düşünülen Chris Paul'un, eğer OKC'de kalmaya açıksa, takımın da aynı hisleri paylaştığı söylendi.

Thunder, yeniden yapılanmaya kararlı gibi göründüğü için, beklenti, Chris Paul'un sözleşmesinden hızlıca kurtulmaya çalışacakları üzerineydi. Ancak Bleacher Report'tan Ken Berger'a göre Thunder, eğer Oklahoma'da kalmak istiyorsa Paul'u tutmaya açık:

"İki lig kaynağı, Bleacher Report'a Chris Paul'un başka bir anlaşma ile (ilk tur draft hakları karşılığında olacağı tahminiyle) gönderileceği ihtimaline rağmen, Thunder, kalmaya istekliyse, kendisini ve sözleşmesini tutma konusunda isteksiz değildir. Anlaşma ne kadar pahalı olursa olsun, Westbrook'unkinden tam bir yıl daha kısa. Eğer Paul kalırsa, Thunder'ın sorunları ciddiyetle telafi edilecek."

Kulağa ne kadar zor gelse de, OKC'nin kendisinin kontratını ödeyip (kesinti ile) serbest bırakacağı ve CP3'nin Los Angeles'ı kovalayacağı iddiaları da bulunuyor.