Beşiktaş - Galatasaray

BeIN Sports 1 (Canlı) 17 Ocak Pazar 19:00

Liverpool - Manchester United

S Sport (Canlı) 17 Ocak Pazar 19:30

Inter - Juventus

BeIN Sports 3 (Canlı) 17 Ocak Pazar 22:45

  •  
  •  
  •  
  • Canlı 06:00
    NBA TV Atlanta Hawks - Portland TB (Basketbol)
  • 06:00
    FOX İnadına Aşk (Diğer)
  • 06:00
    Show Tv Arıza (Diğer)
  • 06:00
    teve2 Kavak Yelleri (Diğer)
  • 06:00
    360 Sizin İçin Yemek Atölyesi (Diğer)
  • 06:15
    Beyaz Tv Göster Gününü (Diğer)
  • 06:30
    TV8 Oynat Bakalım (Diğer)
  • 06:35
    TRT 1 Böyle Bitmesin (Diğer)
  • 06:45
    Kanal D Sihirli Annem (Diğer)
  • 07:00
    Star Tv Medcezir (Diğer)
  • 07:00
    TV8 Oynat Bakalım (Diğer)
  • 07:00
    360 Akla Takılanlar (Diğer)
  • 07:30
    ATV atv'de Hafta Sonu (Diğer)
  • 07:45
    360 Ben Bilirim (Diğer)
  • 08:00
    TV8 Çook Yaşa (Diğer)
  • 08:00
    teve2 Afili Aşk (Diğer)
  • Canlı 08:05
    BeIN Sports 4 Newcastle Jets - Macarthur (Futbol)
  • 08:30
    Kanal D Konuştukça (Diğer)
  • 08:30
    FOX İlker Karagöz İle Çalar Saat (Diğer)
  • 09:00
    TRT 1 Diriliş Ertuğrul (Diğer)
  • 09:15
    360 Gökyüzünden (Diğer)
  • 09:30
    TV8 Kırmızı Oda (Diğer)
  • 09:45
    Kanal D Magazin D Pazar (Diğer)
  • 10:00
    Star Tv Burcu İle Hafta Sonu (Diğer)
  • 10:00
    Show Tv Pazar Sürprizi (Diğer)
  • 10:00
    ATV Nihat Hatipoğlu İle Kur'an ve Sünnet (Diğer)
  • 10:00
    360 Maksat Yarışmak Olsun (Diğer)
  • 10:45
    teve2 Evim Şahane (Diğer)
  • 11:00
    360 Beslenme Saati (Diğer)
  • 11:15
    FOX Kefaret (Diğer)
  • 11:30
    360 Sizin İçin Yemek Atölyesi (Diğer)
  • 11:45
    ATV Dizi Tv (Diğer)
  • 11:50
    TRT 1 Enine Boyuna (Diğer)
  • 12:00
    Kanal D Balçiçek İle Sohbete Geldik (Diğer)
  • 12:00
    Star Tv Tülin Sahin İle Moda (Diğer)
  • 12:35
    ATV Akıncı (Diğer)
  • 12:45
    teve2 Çok Gezenti (Diğer)
  • 12:45
    360 Doğala Dönüş (Diğer)
  • 13:00
    TRT 1 Şehirden Uzakta (Diğer)
  • 13:00
    Kanal D Arda İle Omuz Omuza (Diğer)
  • 13:00
    Star Tv Güldüy Güldüy Show Çocuk (Diğer)
  • 13:00
    Show Tv Bir Şansım Olsa (Diğer)
  • 13:00
    Beyaz Tv Belma Belen'le Geziyoruz (Diğer)
  • 13:00
    360 Gezmek Olsun (Diğer)
  • Canlı 13:00
    TRT Spor 2 Fenerbahçe Beko - Beşiktaş (Basketbol)
  • 13:30
    FOX Merve Yıldırım İle Benden Söylemesi (Diğer)
  • 13:30
    TV8 Doğduğun Ev Kaderindir (Diğer)
  • Canlı 13:30
    BeIN Sports 1 Denizlispor - Hatayspor (Futbol)
  • 13:50
    TRT 1 Benim Adım Melek (Diğer)
  • 14:00
    Kanal D Babam Çok Değişti (Diğer)
  • 14:00
    Show Tv Alev Alev (Diğer)
  • 14:00
    teve2 Senden İyi Yok (Diğer)
  • 14:00
    Beyaz Tv Diriliş Ertuğrul (Diğer)
  • Canlı 14:00
    Tivibu Spor 4 Espanyol - Osasuna (Futbol)
  • Canlı 14:30
    BeIN Sports 3 Napoli - Fiorentina (Futbol)
  • 15:00
    Star Tv En Güzel Bölüm (Diğer)
  • Canlı 15:00
    BeIN Sports 4 Brest - Rennes (Futbol)
  • 15:15
    Star Tv Sefirin Kızı (Diğer)
  • 15:15
    teve2 Geniş Aile (Diğer)
  • Canlı 15:15
    Tivibu Spor 2 Türk Telekom - Anadolu Efes (Basketbol)
  • 15:30
    FOX Yasak Elma (Diğer)
  • 15:30
    TV8 Osman Pazarlama (Diğer)
  • Canlı 15:30
    S Sport 2 Holstein Kiel - Karlsruher SC (Futbol)
  • Canlı 15:30
    Tivibu Spor Gent - Royal Antwerp (Futbol)
  • 15:45
    Kanal D Karayip Korsanları (Diğer)
  • 15:50
    ATV Maraşlı (Diğer)
  • Canlı 16:00
    BeIN Sports 2 Yeni Malatyaspor - Çaykur Rizespor (Futbol)
  • 16:30
    Beyaz Tv Sürmanşet (Diğer)
  • Canlı 16:30
    Tivibu Spor 3 Groningen - Twente (Futbol)
  • 17:00
    Show Tv Çocuktan Al Haberi (Diğer)
  • 17:00
    teve2 Çocuklar Duymasın (Diğer)
  • Canlı 17:00
    S Sport Sheffield United - Tottenham (Futbol)
  • Canlı 17:00
    BeIN Sports 3 Sassuolo - Parma (Futbol)
  • Canlı 17:00
    BeIN Sports 4 Nice - Bordeaux (Futbol)
  • 17:30
    TRT 1 Tozkoparan İskender (Diğer)
  • Canlı 17:30
    S Sport 2 Bayern Münih - Freiburg (Futbol)
  • Canlı 17:30
    Tivibu Spor 2 Bahçeşehir Koleji - Darüşşafaka Tekfen (Basketbol)
  • 17:45
    TV8 Survıvor Panorama (Diğer)
  • Canlı 18:00
    Tivibu Spor 4 Sporting Gijon - Real Betis (Futbol)
  • Canlı 18:00
    Tivibu Spor 3 Navalcarnero - Eibar (Futbol)
  • 18:45
    Star Tv Star Ana Haber (Diğer)
  • 18:45
    Show Tv Show Ana Haber (Diğer)
  • Canlı 18:45
    Tivibu Spor Ajax - Feyenoord (Futbol)
  • 19:00
    TRT 1 TRT 1 Ana Haber (Diğer)
  • 19:00
    Kanal D Kanal D Ana Haber (Diğer)
  • 19:00
    FOX Gülbin Tosun İle FOX Ana Haber (Diğer)
  • 19:00
    ATV atv Ana Haber Bülteni (Diğer)
  • Canlı 19:00
    BeIN Sports 1 Beşiktaş - Galatasaray (Futbol)
  • Canlı 19:00
    BeIN Sports 4 Lille - Reims (Futbol)
  • Canlı 19:00
    Smartspor Obradoiro CAB - Real Madrid (Basketbol)
  • 19:30
    Beyaz Tv Paris'ten Sevgilerle (Diğer)
  • Canlı 19:30
  • 19:45
    teve2 Kelime Oyunu (Diğer)
  • 20:00
    TRT 1 Tövbeler Olsun (Diğer)
  • 20:00
    Kanal D Çok Güzel Hareketler 2 (Diğer)
  • 20:00
    Star Tv Menajerimi Ara (Diğer)
  • 20:00
    FOX Kefaret (Diğer)
  • 20:00
    Show Tv Arıza (Diğer)
  • 20:00
    ATV Hercai (Diğer)
  • 20:00
    TV8 Survıvor Ünlüler - Gönüllüler (Diğer)
  • Canlı 20:00
    S Sport 2 Eintracht Frankfurt - Schalke 04 (Futbol)
  • Canlı 20:00
    BeIN Sports 3 Atalanta - Genoa (Futbol)
  • Canlı 20:00
    Tivibu Spor 4 Alcorcon - Valencia (Futbol)
  • Canlı 20:00
    Tivibu Spor 3 Tenerife - Villareal (Futbol)
  • Canlı 20:00
    TRT Spor 2 Pınar Karşıyaka - Gaziantep Basketbol (Basketbol)
  • 21:00
    teve2 Ben Bilmem Eşim Bilir (Diğer)
  • 21:15
    Beyaz Tv Diriliş Ertuğrul (Diğer)
  • Canlı 22:15
    S Sport Manchester City - Crystal Palace (Futbol)
  • Canlı 22:45
    BeIN Sports 3 Inter - Juventus (Futbol)
  • Canlı 22:45
    Tivibu Spor 2 Sint Truden - Oud-Heverlee Leuven (Futbol)
  • Canlı 23:00
    BeIN Sports 4 Lyon - Metz (Futbol)
  • Canlı 23:00
    Tivibu Spor Bercelona -Athletic Bilbao (Futbol)
  • 23:30
    Beyaz Tv Beyaz Futbol (Diğer)
  • 23:45
    Kanal D Hekimoğlu (Diğer)
  • 23:45
    FOX Yasak Elma (Diğer)
  • 23:45
    teve2 Kanıt (Diğer)
  • 00:15
    TRT 1 Payitaht Abdülhamid (Diğer)
  • 00:15
    Star Tv Yerli Dizi (Diğer)
  • 00:15
    Show Tv Ramo (Diğer)
  • 00:15
    TV8 Doğduğun Ev Kaderindir (Diğer)
  • 00:20
    ATV Transformers (Diğer)
  • 02:30
    Kanal D Drone Savaşları (Diğer)
  • Canlı 03:00
    NBA TV OKC Thunder - Philadelphia 76ers (Basketbol)
  • Canlı 04:00
    S Sport Denver Nuggets - Utah Jazz (Basketbol)
Tümü
ANKET
Kylian Mbappe hangi takıma gider?


TÜMÜ