Beşiktaş - Çaykur Rizespor

ATV (Canlı) 13 Ocak Çarşamba 20:45

  •  
  • 06:00
    FOX İnadına Aşk (Diğer)
  • 06:00
    teve2 Güllerin Savaşı (Diğer)
  • 06:00
    Star Tv Geniş Aile (Diğer)
  • 06:00
    TV8 Oynat Bakalım (Diğer)
  • 06:35
    TRT 1 Acemi Anneler (Diğer)
  • 07:00
    360 Akla Takılanlar (Diğer)
  • 07:00
    Kanal D Sihirli Annem (Diğer)
  • 07:00
    Star Tv Mesut Yar İle Bugün (Diğer)
  • 07:15
    TV8 8'de Sağlık (Diğer)
  • 07:45
    360 Ben Bilirim (Diğer)
  • 08:00
    Show Tv Çocuktan Al Haberi (Diğer)
  • 08:00
    FOX İsmail Küçükkaya İle Çalar Saat (Diğer)
  • 08:00
    ATV Kahvaltı Haberleri (Diğer)
  • 08:00
    TRT 1 Dr. Yerebakan İle Hayatın Ritmi (Diğer)
  • 08:30
    TV8 Oynat Bakalım (Diğer)
  • 08:30
    teve2 Akasya Durağı (Diğer)
  • 08:45
    Beyaz Tv Zengin Kız Fakir Oğlan (Diğer)
  • 09:00
    TRT 1 Türkan Hanım'ın Konağı (Diğer)
  • 09:00
    Kanal D Neler Oluyor Hayatta (Diğer)
  • 09:30
    TV8 Survivor 2021 Ünlüler - Gönüllüler (Diğer)
  • 09:30
    360 Doktorum Yanımda (Diğer)
  • 09:45
    Star Tv Demet Ve Alişan'la Sabah Sabah (Diğer)
  • 09:45
    Show Tv Dr. Ender Saraç İle Sağlıklı Günler (Diğer)
  • 10:00
    ATV Müge Anlı İle Tatlı Sert (Diğer)
  • 11:00
    teve2 Sultan (Diğer)
  • 11:00
    TRT 1 Kalk Gidelim (Diğer)
  • 11:00
    FOX Çağla İle Yeni Bir Gün (Diğer)
  • 11:00
    Kanal D Yaprak Dökümü (Diğer)
  • 11:00
    360 Akla Takılanlar (Diğer)
  • 11:15
    Beyaz Tv Hayatta Her Şey Var (Diğer)
  • 11:30
    Show Tv Yeni Gelin (Diğer)
  • 12:00
    360 Diriliş Ertuğrul (Diğer)
  • 12:15
    Beyaz Tv Söylemezsem Olmaz (Diğer)
  • 12:45
    Show Tv Turgay Başyayla İle Lezzet Yolculuğu (Diğer)
  • 13:00
    Kanal D Gelinim Mutfakta (Diğer)
  • 13:00
    FOX Aşk Yeniden (Diğer)
  • 13:00
    ATV atv Gün Ortası (Diğer)
  • 13:15
    Star Tv Gerçeğin Peşinde (Diğer)
  • 13:30
    teve2 Asi (Diğer)
  • 13:30
    TRT 1 Ezgi Sertel İle Fazlası Zarar (Diğer)
  • 13:45
    FOX Temizlik Benim İşim (Diğer)
  • 13:45
    TV8 Doya Doya Moda (Diğer)
  • 14:00
    ATV Beni Bırakma (Diğer)
  • 15:15
    Show Tv Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme (Diğer)
  • 15:30
    Beyaz Tv Kurtlar Vadisi Pusu (Diğer)
  • Canlı 15:45
    A Spor Konyaspor - Gaziantep FK (Futbol)
  • 15:45
    Kanal D Yatıya Misafirim Var (Diğer)
  • 15:55
    TRT 1 Acemi Anneler (Diğer)
  • 16:00
    FOX Zuhal Topal'la Sofrada (Diğer)
  • 16:00
    teve2 Öyle Bir Geçer Zaman Ki (Diğer)
  • 16:15
    360 Aileler Yarışıyor (Diğer)
  • 16:20
    ATV Esra Erol'da (Diğer)
  • 16:30
    Star Tv Söz (Diğer)
  • Canlı 17:00
    TRT Spor Fiorentina - Inter (Futbol)
  • 17:15
    TRT 1 Seksenler (Diğer)
  • 17:45
    TV8 Survivor Panorama (Diğer)
  • 18:30
    Star Tv Star Ana Haber (Diğer)
  • Canlı 18:45
    A Spor Tuzlaspor - Başakşehir FK (Futbol)
  • 18:45
    Show Tv Show Ana Haber (Diğer)
  • 19:00
    Kanal D Kanal D Ana Haber (Diğer)
  • 19:00
    360 Ben Bilirim (Diğer)
  • 19:00
    ATV atv Ana Haber Bülteni (Diğer)
  • 19:00
    FOX Selçuk Tepeli İle FOX Ana Haber (Diğer)
  • 19:00
    TRT 1 TRT 1 Ana Haber (Diğer)
  • 19:30
    Beyaz Tv Tetikçi (Diğer)
  • Canlı 19:45
    TRT Spor Napoli - Empoli (Futbol)
  • 19:45
    teve2 Kelime Oyunu (Diğer)
  • 20:00
    TV8 Doğduğun Ev Kaderindir (Diğer)
  • 20:00
    TRT 1 Benim Adım Melek (Diğer)
  • Canlı 20:00
    BeIN Sports 3 CSKA Moscow - Zalgiris Kaunas (Basketbol)
  • 20:00
    Star Tv Müttefik (Diğer)
  • 20:00
    Kanal D Sadakatsiz (Diğer)
  • 20:00
    Show Tv Aile Arasında (Diğer)
  • 20:00
    FOX Yaparsın Aşkım (Diğer)
  • Canlı 20:45
  • Canlı 21:00
    S Sport Manchester City - Brighton Hove Albion (Futbol)
  • 21:00
    360 Aileler Yarışıyor (Diğer)
  • 21:15
    teve2 Yalan Dünya (Diğer)
  • 21:15
    Beyaz Tv Diriliş Ertuğrul (Diğer)
  • Canlı 21:30
    BeIN Sports 4 Bayern München - Zenit Saint Petersburg (Basketbol)
  • Canlı 22:00
    BeIN Sports 3 Panathinaikos - Asvel Lyon-Villeurbanne (Basketbol)
  • 22:30
    Star Tv Görevimiz Tehlike 3 (Diğer)
  • Canlı 22:45
    S Sport 2 Unicaja Malaga - Joventut Badalona (Basketbol)
  • Canlı 22:45
    Smartspor Holstein Kiel - Bayern München (Futbol)
  • Canlı 22:45
    TRT Spor Juventus - Genoa (Futbol)
  • 22:45
    Show Tv Deliha 2 (Diğer)
  • Canlı 23:00
    BeIN MAX1 Real Madrid - Crvena Zvezda (Basketbol)
  • 23:00
    360 Diriliş Ertuğrul (Diğer)
  • Canlı 23:00
    BeIN Sports 2 Paris Saint-Germain - Marseille (Futbol)
  • Canlı 23:15
    S Sport Tottenham - Fulham (Futbol)
  • 23:30
    teve2 Kanıt (Diğer)
  • 23:45
    Kanal D Hekimoğlu (Diğer)
  • 00:15
    TRT 1 Mendilim Kekik Kokuyor (Diğer)
  • 00:15
    FOX Yasak Elma (Diğer)
  • 00:15
    TV8 Kırmızı Oda (Diğer)
  • 00:20
    ATV Akıncı (Diğer)
  • Canlı 01:15
    S Sport 2 Santos - Boca Juniors (Futbol)
  • 01:15
    Show Tv Aile Arasında (Diğer)
  • Canlı 03:00
    S Sport Plus NC State - Florida State (Basketbol)
  • Canlı 03:00
    NBA TV Detroit Pistons - Milwaukee Bucks (Basketbol)
Tümü
ANKET
Kylian Mbappe hangi takıma gider?


TÜMÜ