Angers - PSG

BeIN Sports 3 (Canlı) 16 Ocak Cumartesi 23:00

Wolfsburg - Leipzig

A Spor (Canlı) 16 Ocak Cumartesi 17:30

Leicester City - Southampton

S Sport (Canlı) 16 Ocak Cumartesi 23:00

Fulham - Chelsea

S Sport (Canlı) 16 Ocak Cumartesi 20:30

Antalyaspor - Trabzonspor

BeIN Sports 1 (Canlı) 16 Ocak Cumartesi 19:00

B.Dortmund - Mainz

S Sport 2 (Canlı) 16 Ocak Cumartesi 17:30

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  • Canlı 06:00
    NBA TV Sacramento Kings - LA Clippers (Basketbol)
  • 06:00
    TV8 Oynat Bakalım (Diğer)
  • 06:00
    Show Tv Kuzey Yıldızı İlk Aşk (Diğer)
  • 06:00
    teve2 Kavak Yelleri (Diğer)
  • 06:15
    360 Gökyüzünden (Diğer)
  • 06:30
    Kanal D Sihirli Annem (Diğer)
  • 06:50
    TRT 1 Böyle Bitmesin (Diğer)
  • 07:00
    Star Tv Geniş Aile (Diğer)
  • 07:00
    360 Akla Takılanlar (Diğer)
  • 07:30
    ATV Atv'de Hafta Sonu (Diğer)
  • 07:45
    360 Ben Bilirim (Diğer)
  • 08:00
    Star Tv Bak Şu Leyleğe (Diğer)
  • 08:00
    teve2 Afili Aşk (Diğer)
  • 08:15
    TV8 Çook Yaşa (Diğer)
  • 08:15
    Kanal D Set Ekstra (Diğer)
  • 08:30
    FOX İlker Karagöz ile Çalar Saat Hafta Sonu (Diğer)
  • 08:30
    Kanal D Konuştukça (Diğer)
  • Canlı 09:05
    beIN Connect Sydney FC - WS Wanderers (Futbol)
  • 09:15
    360 Gökyüzünden (Diğer)
  • 09:25
    TRT 1 Yedi Numara (Diğer)
  • 09:45
    Kanal D Magazin D Cumartesi (Diğer)
  • 10:00
    TV8 Kırmızı Oda (Diğer)
  • 10:00
    Show Tv Cumartesi Sürprizi (Diğer)
  • 10:00
    Star Tv Burcu ile Hafta Sonu (Diğer)
  • 10:00
    ATV Hercai (Diğer)
  • 10:00
    360 Maksat Yarışmak (Diğer)
  • 10:20
    TRT 1 Tozkoparan İskender (Diğer)
  • 10:45
    teve2 Senden İyi Yok (Diğer)
  • 11:00
    Beyaz Tv Marka Şehirler (Diğer)
  • Canlı 11:10
    beIN Connect Melbourne City - Western United (Futbol)
  • 11:15
    FOX Memet Özer ile Mutfakta (Diğer)
  • 11:30
    TRT 1 Acemi Anneler Stüdyo (Diğer)
  • 11:30
    360 Sizin İçin Yemek Atölyesi (Diğer)
  • 12:00
    Star Tv Vahe ile Evdeki Mutluluk (Diğer)
  • 12:00
    teve2 Çok Gezenti (Diğer)
  • 12:00
    Beyaz Tv İyi Ki Varsın (Diğer)
  • 12:15
    FOX Kamera Arkası (Diğer)
  • 12:45
    360 Doğala Dönüş (Diğer)
  • Canlı 13:00
    Tivibu Spor 2 Galatasaray - OGM Orman (Basketbol)
  • 13:00
    Show Tv Bir Şansım Olsa (Diğer)
  • 13:00
    FOX Sen Çal Kapımı (Diğer)
  • 13:00
    Kanal D Arda'nın Mutfağı (Diğer)
  • 13:00
    TRT 1 Tövbeler Olsun (Diğer)
  • 13:00
    Beyaz Tv Sonay Gökhan’la Bu Cumartesi (Diğer)
  • 13:00
    360 Gezmek Olsun (Diğer)
  • Canlı 13:30
    BeIN Sports 1 Konyaspor - Göztepe (Futbol)
  • 13:30
    ATV Unutursam Fısılda (Diğer)
  • 13:30
    teve2 Evim Şahane (Diğer)
  • Canlı 14:00
    Tivibu Spor 3 Almeria - Alaves (Futbol)
  • Canlı 14:00
    Tivibu Spor 4 Rayo Vallecano - Elche (Futbol)
  • 14:00
    Show Tv Ramo (Diğer)
  • 14:00
    Kanal D Hekimoğlu (Diğer)
  • 14:00
    Beyaz Tv Gülümse ve Aydınlan (Diğer)
  • 14:00
    360 Diriliş Ertuğrul (Diğer)
  • Canlı 15:00
    S Sport 2 Erzgebirge Aue - Düsseldorf (Futbol)
  • 15:00
    teve2 Geniş Aile (Diğer)
  • 15:00
    Beyaz Tv Hayatın Tadı (Diğer)
  • Canlı 15:15
    Tivibu Spor 2 Afyon Bld. - Petkimspor (Basketbol)
  • Canlı 15:30
    S Sport Wolverhampton - WBA (Futbol)
  • Canlı 15:30
    BeIN MAX1 Middlesbrough - Birmingham (Futbol)
  • 15:45
    FOX Son Yaz (Diğer)
  • 15:50
    ATV Maraşlı (Diğer)
  • 15:55
    TRT 1 Uyanış: Büyük Selçuklu (Diğer)
  • Canlı 16:00
    BeIN Sports 1 M.Başakşehir - Sivasspor (Futbol)
  • Canlı 16:00
    BeIN Sports 2 Gaziantep FK - Kayserispor (Futbol)
  • 16:00
    Beyaz Tv Hayatta Her Şey Var (Diğer)
  • 16:15
    Kanal D Sadakatsiz (Diğer)
  • 16:30
    Star Tv En Güzel Bölüm (Diğer)
  • 16:45
    Star Tv Menajerimi Ara (Diğer)
  • Canlı 17:00
    BeIN Sports 3 Toulouse - Grenoble (Futbol)
  • Canlı 17:00
    BeIN Sports 4 Bologna - Verona (Futbol)
  • Canlı 17:00
    BeIN MAX2 Troyes - Sochaux (Futbol)
  • 17:00
    Show Tv Çocuktan Al Haberi (Diğer)
  • 17:00
    teve2 Çocuklar Duymasın (Diğer)
  • 17:00
    360 Anadoludayız (Diğer)
  • Canlı 17:30
    Tivibu Spor 2 Büyükçekmece - Tofaş (Basketbol)
  • Canlı 17:30
    S Sport Plus Werder Bremen - Augsburg (Futbol)
  • Canlı 17:30
    S Sport 2 B.Dortmund - Mainz (Futbol)
  • Canlı 17:30
    A Spor Wolfsburg - Leipzig (Futbol)
  • 17:45
    TV8 Survivor Panorama (Diğer)
  • Canlı 18:00
    S Sport Plus West Ham - Burnley (Futbol)
  • Canlı 18:00
    S Sport Leeds United - Brighton (Futbol)
  • Canlı 18:00
    Tivibu Spor 3 Girona - Cadiz (Futbol)
  • Canlı 18:00
    BeIN MAX1 Watford - Huddersfield (Futbol)
  • 18:00
    360 Gökyüzünden (Diğer)
  • Canlı 18:30
    S Sport Plus Paçoş Ferreira - Braga (Futbol)
  • Canlı 18:30
    Tivibu Spor 4 FC Emmen - Vitesse (Futbol)
  • 18:45
    Show Tv Hafta Sonu Ana Haber (Diğer)
  • 18:45
    Kanal D Kanal D Haber Hafta Sonu (Diğer)
  • 18:45
    Star Tv Star Haber (Diğer)
  • Canlı 19:00
    BeIN Sports 3 Marsilya - Nimes (Futbol)
  • Canlı 19:00
    BeIN Sports 1 Antalyaspor - Trabzonspor (Futbol)
  • 19:00
    FOX Gülbin Tosun ile Fox Ana Haber Hafta Sonu (Diğer)
  • 19:00
    ATV Hafta Sonu Atv Ana Haber (Diğer)
  • 19:00
    TRT 1 Ana Haber (Diğer)
  • 19:00
    360 Ben Bilirim (Diğer)
  • 19:30
    Beyaz Tv Göster Gününü (Diğer)
  • 19:45
    teve2 Kelime Oyunu - Hafta Finali (Diğer)
  • Canlı 20:00
    TRT Spor 2 Kuzey Makedonya - Türkiye (Voleybol)
  • Canlı 20:00
    BeIN Sports 4 Torino - Spezia (Futbol)
  • Canlı 20:00
    Tivibu Spor 2 Fueanlabrada - Levante (Futbol)
  • 20:00
    TV8 Survivor 2021 (Diğer)
  • 20:00
    Show Tv Kuzey Yıldızı İlk Aşk (Diğer)
  • 20:00
    FOX Sen Çal Kapımı (Diğer)
  • 20:00
    Kanal D Karayip Korsanları: Siyah İncinin Laneti (Diğer)
  • 20:00
    Star Tv Ibo Show (Diğer)
  • 20:00
    ATV Maraşlı (Diğer)
  • 20:00
    TRT 1 Gönül Dağı (Diğer)
  • Canlı 20:30
    S Sport Fulham - Chelsea (Futbol)
  • Canlı 20:30
    S Sport 2 Stuttgart - Monchengladbach (Futbol)
  • Canlı 20:45
    Tivibu Spor 4 Sparta Rotterdam - PSV (Diğer)
  • 21:00
    teve2 Ben Bilmem Eşim Bilir (Diğer)
  • 21:00
    360 Diriliş Ertuğrul (Diğer)
  • 21:15
    Beyaz Tv Diriliş Ertuğrul (Diğer)
  • Canlı 22:00
    Tivibu Spor 3 Leganes - Sevilla (Futbol)
  • Canlı 22:00
    Tivibu Spor 2 Pena Deportiva - Valladolid (Futbol)
  • Canlı 22:45
    Smartspor Gran Canaria - Iberostar Tenerife (Basketbol)
  • Canlı 22:45
    BeIN Sports 4 Sampdoria - Udinese (Futbol)
  • Canlı 22:45
    BeIN MAX1 Barnsley - Swansea (Futbol)
  • 22:45
    Kanal D Uzaydan Gelen Fırtına (Diğer)
  • Canlı 23:00
    S Sport Leicester City - Southampton (Futbol)
  • Canlı 23:00
    BeIN Sports 3 Angers - PSG (Futbol)
  • 23:00
    ATV Hercai (Diğer)
  • 23:30
    Beyaz Tv Beyaz Futbol (Futbol)
  • 23:45
    teve2 Kanıt (Diğer)
  • Canlı 00:00
    Tivibu Spor 4 Rayo Vallecano - Elche (Futbol)
  • 00:15
    TV8 Kırmızı Oda (Diğer)
  • 00:15
    Show Tv Arıza (Diğer)
  • 00:15
    FOX Son Yaz (Diğer)
  • 00:15
    Star Tv Sefirin Kızı (Diğer)
  • 00:15
    TRT 1 Pelin Çift İle Gündem Ötesi (Diğer)
  • Canlı 01:00
    S Sport SA Spurs - Houston Rockets (Basketbol)
  • 01:15
    Kanal D Uzaydan Gelen Fırtına (Diğer)
  • 01:15
    Beyaz Tv Göster Gününü (Diğer)
  • 01:30
    teve2 Çocuklar Duymasın (Diğer)
  • 01:45
    TRT 1 Uyanış: Büyük Selçuklu (Diğer)
  • 02:15
    ATV Kanatsız Kuşlar (Diğer)
  • 03:00
    TV8 Para Bende (Diğer)
  • 03:00
    Show Tv Çukur (Diğer)
  • 03:00
    FOX Baraj (Diğer)
  • 03:15
    Star Tv Tekken (Diğer)
  • Canlı 04:00
    S Sport Miami Heat - Detroit Pistons (Basketbol)
Tümü
ANKET
Kylian Mbappe hangi takıma gider?


TÜMÜ