Y.Malatyaspor - Galatasaray

ATV (Canlı) 12 Ocak Salı 20:45

AC Milan - Torino

TRT Spor (Canlı) 12 Ocak Salı 22:45

  •  
  •  
  • 06:00
    TV8 Oynat Bakalım (Diğer)
  • 06:00
    teve2 Güllerin Savaşı (Diğer)
  • 06:35
    TRT 1 Acemi Anneler (Diğer)
  • 07:00
    Kanal D Sihirli Annem (Diğer)
  • 07:00
    Star Tv Mesut Yar ile Bugün (Diğer)
  • 07:00
    360 Akla Takılanlar (Diğer)
  • 07:15
    TV8 8'de Sağlık (Diğer)
  • 07:30
    Show Tv Yeni Gelin (Diğer)
  • 07:45
    360 Ben Bilirim (Diğer)
  • 08:00
    TRT 1 Dr.Yerebakan İle Hayatın Ritmi (Diğer)
  • 08:00
    FOX İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat (Diğer)
  • 08:00
    ATV Kahvaltı Haberleri (Diğer)
  • 08:30
    TV8 Oynat Bakalım (Diğer)
  • 08:30
    teve2 Akasya Durağı (Diğer)
  • 08:45
    Beyaz Tv Zengin Kız Fakir Oğlan (Diğer)
  • 09:00
    TRT 1 Türkan Hanım'ın Konağı (Diğer)
  • 09:00
    Kanal D Neler Oluyor Hayatta? (Diğer)
  • 09:30
    TV8 Survivor 2021 Ünlüler - Gönüllüler (Diğer)
  • 09:30
    360 Doktorum Yanımda (Diğer)
  • 09:45
    Show Tv Dr. Ender Saraç ile Sağlıklı Günler (Diğer)
  • 09:45
    Star Tv Demet ve Alişan ile Sabah Sabah (Diğer)
  • 10:00
    ATV Müge Anlı ile Tatlı Sert (Diğer)
  • 11:00
    TRT 1 Kalk Gidelim (Diğer)
  • 11:00
    FOX Çağla ile Yeni Bir Gün (Diğer)
  • 11:00
    teve2 Sultan (Diğer)
  • 11:00
    Kanal D Yaprak Dökümü (Diğer)
  • 11:00
    360 Akla Takılanlar (Diğer)
  • 11:15
    Beyaz Tv Hayatta Her Şey Var (Diğer)
  • 11:30
    Show Tv Turgay Başyayla ile Lezzet Yolculuğu (Diğer)
  • 12:00
    360 Diriliş Ertuğrul (Diğer)
  • 12:30
    Show Tv Adını Feriha Koydum (Diğer)
  • 13:00
    S Sport NBA Günlüğü (Basketbol)
  • 13:00
    FOX Aşk Yeniden (Diğer)
  • 13:00
    Kanal D Gelinim Mutfakta (Diğer)
  • 13:00
    ATV Atv Gün Ortası (Diğer)
  • 13:15
    Star Tv Gerçeğin Peşinde (Diğer)
  • 13:15
    Beyaz Tv Söylemezsem Olmaz (Diğer)
  • 13:30
    TRT 1 Ezgi Sertel İle Fazlası Zarar (Diğer)
  • 13:30
    teve2 Asi (Diğer)
  • 13:45
    TV8 Doya Doya Moda (Diğer)
  • 14:00
    FOX Temizlik Benim İşim (Diğer)
  • 14:00
    ATV Beni Bırakma (Diğer)
  • 15:15
    Show Tv Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme (Diğer)
  • 15:30
    Beyaz Tv Kurtlar Vadisi Pusu (Diğer)
  • Canlı 15:45
    A Spor Bursaspor - Antalyaspor (Futbol)
  • 15:45
    Kanal D Yatıya Misafirim Var (Diğer)
  • 15:55
    TRT 1 Acemi Anneler (Diğer)
  • 16:00
    FOX Zuhal Topal'la Sofrada (Diğer)
  • 16:00
    teve2 Öyle Bir Geçer Zaman Ki (Diğer)
  • 16:15
    360 Aileler Yarışıyor (Diğer)
  • 16:20
    ATV Esra Erol'da (Diğer)
  • 16:30
    Star Tv Söz (Diğer)
  • Canlı 17:15
    Tivibu Spor Elazığ Öİ - Galatasaray (Basketbol)
  • 17:15
    TRT 1 Seksenler (Diğer)
  • 17:45
    TV8 Survivor Panorama (Diğer)
  • 18:30
    Star Tv Star Haber (Diğer)
  • Canlı 18:45
    A Spor Sivasspor - Adana Demirspor (Futbol)
  • 18:45
    Kanal D Kanal D Ana Haber (Diğer)
  • 18:45
    Show Tv Show Ana Haber (Diğer)
  • 19:00
    S Sport Premier Show (Futbol)
  • 19:00
    TRT 1 Ana Haber (Diğer)
  • 19:00
    FOX Selçuk Tepeli ile Fox Ana Haber (Diğer)
  • 19:00
    ATV Atv Ana Haber (Diğer)
  • 19:00
    360 Ben Bilirim (Diğer)
  • Canlı 19:30
    Tivibu Spor 2 Lokomotiv Kuban - Boulogne Metropolitans 92 (Basketbol)
  • 19:30
    Beyaz Tv Kurtarıcı (Diğer)
  • 19:45
    teve2 Kelime Oyunu (Diğer)
  • Canlı 19:45
    ATV Kupa Günlüğü (Futbol)
  • Canlı 20:00
    BeIN Sports 4 Khimki Moskova - Barcelona (Basketbol)
  • Canlı 20:00
    TRT Spor 2 Bosna Hersek - Türkiye (Voleybol)
  • 20:00
    S Sport 2 NBA Özetler (Basketbol)
  • 20:00
    TRT 1 Masumlar Apartmanı (Diğer)
  • 20:00
    TV8 Survivor 2021 Ünlüler - Gönüllüler (Diğer)
  • 20:00
    FOX Baraj (Diğer)
  • 20:00
    Kanal D Hekimoğlu (Diğer)
  • 20:00
    Star Tv Aladdin'in Yeni Serüvenleri (Diğer)
  • Canlı 20:30
    BeIN Haber Anadolu Efes - Alba Berlin (Basketbol)
  • Canlı 20:45
    BeIN Sports 3 Fenerbahçe Beko - Baskonia (Basketbol)
  • Canlı 20:45
    Tivibu Spor 3 Vitesse - Utrecht (Futbol)
  • Canlı 20:45
    ATV Y.Malatyaspor - Galatasaray (Futbol)
  • Canlı 21:00
    S Sport Sheffield Utd. -Newcastle Utd. (Futbol)
  • 21:00
    360 Aileler Yarışıyor (Diğer)
  • Canlı 21:15
    S Sport 2 Buducnost-JL Bourg (Basketbol)
  • 21:15
    teve2 Yalan Dünya (Diğer)
  • 21:30
    Beyaz Tv Diriliş Ertuğrul (Diğer)
  • Canlı 22:05
    BeIN Sports 4 Maccabi Fox - Olympiakos (Basketbol)
  • 22:15
    Star Tv Tehlikeli Tesimat (Diğer)
  • Canlı 22:30
    Tivibu Spor Dijon - Tofaş (Basketbol)
  • Canlı 22:30
    Tivibu Spor 2 Fortitudo Bologna - Pınar Karşıyaka (Basketbol)
  • Canlı 22:45
    TRT Spor AC Milan - Torino (Futbol)
  • Canlı 22:45
    Smartspor 2 B. Leverkusen - E. Frankfurt (Futbol)
  • Canlı 22:45
    BeIN Sports 3 Olimpia Milano - Valencia Basket (Basketbol)
  • 22:45
    ATV Maraşlı (Diğer)
  • 23:00
    360 Diriliş Ertuğrul (Diğer)
  • Canlı 23:15
    S Sport Wolverhampton-Everton (Futbol)
  • Canlı 23:30
    Smartspor Atletico Madrid - Sevilla (Futbol)
  • 23:30
    teve2 Kanıt (Diğer)
  • 00:15
    TRT 1 Tövbeler Olsun (Diğer)
  • 00:15
    TV8 Survivor Panorama (Diğer)
  • 00:15
    FOX Son Yaz (Diğer)
  • 00:15
    Kanal D Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 (Diğer)
  • 00:15
    Show Tv Çukur (Diğer)
  • 00:15
    Star Tv Akrep (Diğer)
  • 01:15
    teve2 Kelime Oyunu (Diğer)
  • 01:15
    Beyaz Tv Kurtarıcı (Diğer)
  • 01:15
    Beyaz Tv Tetikçi (Diğer)
  • 01:30
    TV8 Doğduğun Ev Kaderindir (Diğer)
  • 02:00
    ATV Akıncı (Diğer)
  • 02:45
    FOX Kefaret (Diğer)
  • 02:45
    Star Tv Ölüm Takımı (Diğer)
  • 03:00
    Show Tv Ramo (Diğer)
  • Canlı 03:30
    S Sport 2 Palmerias - River Plate (Futbol)
  • Canlı 03:30
    S Sport Palmeiras - River Plate (Futbol)
  • Canlı 04:00
    S Sport Houston Rockets - Los Angeles Lakers (Basketbol)
Tümü
ANKET
Kylian Mbappe hangi takıma gider?


TÜMÜ