Lazio - Roma

BeIN Sports 4 (Canlı) 15 Ocak Cuma 22:45

  •  
  • 06:00
    TV8 Oynat Bakalım (Diğer)
  • 06:00
    FOX İnadına Aşk (Diğer)
  • 06:00
    teve2 Güllerin Savaşı (Diğer)
  • Canlı 06:00
    S Sport Denver Nuggets - GS Warriors (Basketbol)
  • 06:15
    Beyaz Tv Bir Efsanenin Hayatı (Diğer)
  • 06:35
    TRT 1 Acemi Anneler (Diğer)
  • 07:00
    360 Akla Takılanlar (Diğer)
  • 07:00
    Kanal D Sihirli Annem (Diğer)
  • 07:00
    Star Tv Mesut Yar İle Bugün (Diğer)
  • 07:15
    TV8 8'de Sağlık (Diğer)
  • 07:45
    360 Ben Bilirim (Diğer)
  • 08:00
    TRT 1 Dr. Yerebakan İle Hayatın Ritmi (Diğer)
  • 08:00
    FOX İsmail Küçükkaya İle Çalar Saat (Diğer)
  • 08:00
    ATV Kahvaltı Haberleri (Diğer)
  • 08:00
    Show Tv Çocuktan Al Haberi (Diğer)
  • 08:30
    TV8 Kırmızı Oda (Diğer)
  • 08:45
    Beyaz Tv Zengin Kız Fakir Oğlan (Diğer)
  • 09:00
    teve2 Akasya Durağı (Diğer)
  • 09:00
    TRT 1 Türkan Hanım'ın Konağı (Diğer)
  • 09:00
    Kanal D Neler Oluyor Hayatta (Diğer)
  • 09:00
    360 Mustafa Akgül İle Cuma Sohbeti (Diğer)
  • 09:30
    360 Doktorum Yanımda (Diğer)
  • 09:45
    Star Tv Demet Ve Alişan'la Sabah Sabah (Diğer)
  • 09:45
    Show Tv Dr. Ender Saraç İle Sağlıklı Günler (Diğer)
  • 10:00
    ATV Müge Anlı İle Tatlı Sert (Diğer)
  • 11:00
    Kanal D Yaprak Dökümü (Diğer)
  • 11:00
    TRT 1 Kalk Gidelim (Diğer)
  • 11:00
    360 Akla Takılanlar (Diğer)
  • 11:00
    FOX Çağla İle Yeni Bir Gün (Diğer)
  • 11:15
    Beyaz Tv Hayatta Her Şey Var (Diğer)
  • 11:30
    Show Tv Yeni Gelin (Diğer)
  • 11:45
    teve2 Evim Şahane (Diğer)
  • 12:00
    360 Diriliş Ertuğrul (Diğer)
  • 12:45
    Show Tv Turgay Başyayla İle Lezzet Yolculuğu (Diğer)
  • 13:00
    Kanal D Gelinim Mutfakta (Diğer)
  • 13:00
    ATV atv Gün Ortası (Diğer)
  • 13:00
    FOX Aşk Yeniden (Diğer)
  • 13:15
    Beyaz Tv Söylemezsem Olmaz (Diğer)
  • 13:15
    Star Tv Gerçeğin Peşinde (Diğer)
  • 13:30
    teve2 Asi (Diğer)
  • 13:30
    TRT 1 Ezgi Sertel İle Fazlası Zarar (Diğer)
  • 13:45
    FOX Temizlik Benim İşim (Diğer)
  • 13:45
    TV8 Doya Doya Moda (Diğer)
  • 14:00
    ATV Beni Bırakma (Diğer)
  • 15:15
    Show Tv Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme (Diğer)
  • 15:30
    Beyaz Tv Kurtlar Vadisi Pusu (Diğer)
  • 15:45
    Kanal D Yatıya Misafirim Var (Diğer)
  • 15:55
    TRT 1 Acemi Anneler (Diğer)
  • 16:00
    teve2 Öyle Bir Geçer Zaman Ki (Diğer)
  • 16:00
    FOX Zuhal Topal'la Sofrada (Diğer)
  • 16:15
    360 Aileler Yarışıyor (Diğer)
  • 16:20
    ATV Esra Erol'da (Diğer)
  • 16:30
    Star Tv Söz (Diğer)
  • 17:15
    TRT 1 Seksenler (Diğer)
  • 18:30
    Star Tv Star Ana Haber (Diğer)
  • 18:45
    Show Tv Show Ana Haber (Diğer)
  • 19:00
    TRT 1 TRT 1 Ana Haber (Diğer)
  • Canlı 19:00
    Tivibu Spor 2 Frutti Extra Bursaspor - Lokman Hekim Fethiye Belediye (Basketbol)
  • Canlı 19:00
    BeIN Sports 1 Gençlerbirliği - Fatih Karagümrük (Futbol)
  • 19:00
    360 Ben Bilirim (Diğer)
  • 19:00
    Kanal D Kanal D Ana Haber (Diğer)
  • 19:00
    ATV atv Ana Haber Bülteni (Diğer)
  • 19:00
    FOX Selçuk Tepeli İle FOX Ana Haber (Diğer)
  • 19:30
    Beyaz Tv İrtifa (Diğer)
  • 19:45
    teve2 Kelime Oyunu (Diğer)
  • 20:00
    Kanal D Arka Sokaklar (Diğer)
  • 20:00
    FOX Son Yaz (Diğer)
  • 20:00
    Star Tv Akrep (Diğer)
  • 20:00
    TRT 1 Payitaht Abdülhamid (Diğer)
  • Canlı 20:00
    BeIN Sports 3 CSKA Moscow - FC Barcelona (Basketbol)
  • Canlı 20:00
    BeIN Sports 4 Zenit Saint Petersburg - Zalgiris Kaunas (Basketbol)
  • Canlı 20:00
    BeIN Haber Fenerbahçe Beko - Panathinaikos (Basketbol)
  • 20:00
    Show Tv Ramo (Diğer)
  • 20:00
    ATV Akıncı (Diğer)
  • 20:00
    TV8 Kırmızı Oda (Diğer)
  • Canlı 20:30
    S Sport 2 Greuther Fürth - Paderborn (Futbol)
  • 21:00
    360 Aileler Yarışıyor (Diğer)
  • 21:15
    Beyaz Tv Diriliş Ertuğrul (Diğer)
  • 21:15
    teve2 Yalan Dünya (Diğer)
  • Canlı 22:30
    S Sport 2 Union Berlin - Bayer Leverkusen (Futbol)
  • Canlı 22:30
    BeIN Sports 3 Bayern München - Real Madrid (Basketbol)
  • Canlı 22:45
    BeIN Sports 4 Lazio - Roma (Futbol)
  • Canlı 23:00
    BeIN MAX2 Montpellier - Monaco (Futbol)
  • 23:00
    360 Diriliş Ertuğrul (Diğer)
  • Canlı 23:00
    BeIN MAX1 Valencia Basket - Crvena Zvezda (Basketbol)
  • 23:15
    FOX Sen Çal Kapımı (Diğer)
  • 23:30
    teve2 Kanıt (Diğer)
  • 23:30
    Beyaz Tv Son Söz (Diğer)
  • Canlı 00:00
    S Sport Plus Porto - Benfica (Futbol)
  • 00:15
    Show Tv Alev Alev (Diğer)
  • 00:15
    Star Tv Menajerimi Ara (Diğer)
  • 00:15
    TV8 Doğduğun Ev Kaderindir (Diğer)
  • 00:15
    TRT 1 Çelik Adam-Superman (Diğer)
  • 00:15
    Kanal D Beyaz Show (Diğer)
  • 02:00
    FOX Kefaret (Diğer)
  • 02:15
    Kanal D Gelinim Mutfakta (Diğer)
  • 02:55
    ATV Kanatsız Kuşlar (Diğer)
  • Canlı 03:30
    NBA TV Boston Celtics - Orlando Magic (Basketbol)
  • Canlı 03:30
    S Sport Milwaukee TW - Dallas Mavericks (Basketbol)
Tümü
ANKET
Kylian Mbappe hangi takıma gider?


TÜMÜ