Solskjaer'den şaşırtan Alexis Sanchez açıklaması

Manchester United menajeri Ole Gunnar Solskjaer, takımdan ayrılacağı haberleri gündemde olan Alexis Sanchez'in takıma faydalı olacağını belirterek oyuncunun kalacağının sinyallerini verdi.

Haber; Sporx.com dış haberler
Solskjaer'den şaşırtan Alexis Sanchez açıklaması
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
17 Ağustos 2019 01:39
Manchester United menajeri Ole Gunnar Solskjaer, takımın en çok kazanan ismi olan fakat forma şansı bulmakta zorlanan Alexis Sanchez hakkında açıklamalarda bulundu.
 
Şilili oyuncunun çok iyi bir profesyonel olduğunu  belirten Solskjaer, "Alexis örnek bir profesyonel ve her gün gelip çok yüksek tempoda çalışıyor. O, takımımızın bir parçası ve gayet iyi bir oyuncu. 3 haftadır burada, yani geri kalan oyunculardan geride ama onları yakalamak üzere." ifadelerini kullandı. 
 
"BEKLENENDEN FAZLA OYNAYACAK"
 
Alexis'in beklenenden fazla oynayacağını belirten Norveçli menajer, "Sayısal anlamda en büyük forvet hattına sahip değiliz, bu yüzden Alexis sizin beklentinizden daha fazla forma şansı bulabilir çünkü biz onun kalitesi ile takıma iyi geleceğini düşünüyoruz." dedi. 
 
Alexis Sanchez 2018 yılı Ocak ayında Arsenal ile yapılan takas ile takıma katılmış karşılığında Henrikh Mkhitaryan Arsenal'e transfer olmuştu. 


Tümü
TÜMÜ