Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Portis: "Yılın Altıncı Adamı olmak istiyorum"

New York Knicks'in yeni forveti Bobby Portis, 2019-20 sezonunda Yılın Altıncı Adamı ödülünü kazanmak istediğini söyledi.

Haber; Sporx.com
New York Knicks'in yeni forveti Bobby Portis, 2019-20 sezonunda Yılın Altıncı Adamı ödülünü kazanmak istediğini söyledi.

24 yaşındaki Portis, New York'ta "harika" bir ilk sezon bekliyor:

"New York farklı ama hayat tamamen uyum sağlamakla ilgili. Bütün hayatım boyunca takımdan takıma uyum sağladım. İçinde bulunduğum durumdan memnunum. Çalışkan ve aç olan insanlarla dolu bir ekibimiz var. Bence bu sezon bizim için iyi bir sezon olacak."

"BENİM İÇİN HARİKA BİR SEZON OLACAK"


Portis, 2019-20 sezonuna hazırlanırken, yeni sezonunun iyi geçmesini beklediğini ve NBA'nin büyük ödüllerinden biri olan Yılın Altıncı Adamı ödülünü kazanmak da dahil olmak üzere, kendisi için yüksek beklentileri olduğunu açıkladı:

"Yılın Altıncı Adamı olmak istiyorum. Bu her zaman amacım olmuştur. Bu hedefi geçen yıl belirledim ve bu yıl başaracağım. Oyunum üzerine çok çalışıyorum. Hücum oyunumu sürdürmeye ve genişletmeye çalışıyorum. Bu benim için harika bir sezon olacak."

Portis, NYK ile iki yıllığı 31 milyon dolarlık bir anlaşma imzalamıştı.