Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Popovich, 1972 ABD Milli Takımı'na seçilmemesiyle ilgili: "Yıkılmıştım"

Gregg Popovich, 1972'deki ABD Milli Takımı'nın Olimpiyat Ekibi'ne seçilmediğini hatırladı ve "Yıkılmıştım" ifadesini kullandı.

Haber; Sporx.com
Gregg Popovich, 1972'deki ABD Milli Takımı'nın Olimpiyat Ekibi'ne seçilmediğini hatırladı ve "Yıkılmıştım" ifadesini kullandı.

ABD Milli Takımı başantrenörü Gregg Popovich, FIBA 2019 Dünya Kupası öncesinde kendi uluslararası deneyimlerinden bazılarını hatırladı ve aralarında 1972 Olimpiyat ekibine alınmaması da vardı.

Pop, o dönemi şu sözlerle hatırladı:

"Seçilmediğim zaman harap olmuştum, çünkü herkes olurdu. Beni alternatif takıma koymuşlardı, Brezilya ve Arjantin'e gitmiş ve inanılmaz derecede partilemiştik. Çok eğlenceliydi. Muhtemelen her maçı kaybetmiştik, bilmiyorum. Ama gerçek bu, genç ve aptaldım ve gerçek takımda bile değildim."