Muriqi: "Az da olsa hakkım varsa helal etsinler"

Vedat Muriqi Lazio'ya attığı imzanın ardından Türkiye'den eşyalarını toparlamak ve belirli prosedürleri tamamlaman için geldiği Türkiye'de kısa bir röportaj verdi.

Muriqi: 'Az da olsa hakkım varsa helal etsinler'
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
16 Eylül 2020 00:42
Fenerbahçe'den Lazio'ya 20 milyon euroya transfer olan Kosovalı yıldız golcü Vedat Muriqi resmi imzaların ardından Türkiye'ye döndü.

Vedat Muriqi beIN Sports'ta ayağının tozuyla beIN Sports'a döportaj vererek "Çok güzel karşıladılar. Türkiye özlenmez mi? Oradaki bir kaç prosedürden dolayı İstanbul'a döndük. İnsanların aklına soru işareti gelmesin, çok şükür bir sıkıntımız yok. Onlar hallolduktan sonra toparlanıp İtalya'ya geri döneceğiz."sözlerini kullandı.

Vedat Muriqi Lazio'da 94 numarayı tercih etmesi ile ilgili soruya ise, "Uğurlara güvenmem ama 94 başladım güzel gitti, devam edeyim dedim." cevabını verdi." cevabını verdi.

Lazio Sportif Direktörü Igli Tare'nin transferde büyük rol oynaması ile ilgil soruyu ise Muriqi: "Igli Arnavut bildiğiniz gibi beni çok istedi aynı dili konuşuyoruz zaten. Çok ilgilendi sağolsun teşekkür ediyorum ona dar. O da kendi adına başarıya ulaştı diyebiliriz." şeklinde cevapları

Vedat Muriqi son olarak Fenerbahçe taraftarına seslenerek, "İsim isim söylemeyeyim Fenerbahçe taraftarı hakkını helal etsin, benim az bir hakkım varsa helal etsinler. Benim hakkım da helal olsun" diye konuştu"Tümü
TÜMÜ