Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

"John Wall, sakatlanmadan önceki gibi oynuyor" iddiası!

Washington Wizards yıldızı John Wall'un rehabilitasyon süresinde "sakatlıklarından önce oynadığı şekilde oynadığı" bildirildi.

Haber; Sporx.com, Fotoğraf; NBA.com
Washington Wizards yıldızı John Wall'un rehabilitasyon süresinde "sakatlıklarından önce oynadığı şekilde oynadığı" bildirildi.

Wall, Wizards'ın G League takımı Capital City Go-Go ile antrenman yapıyordu ve söylenenlere göre, NBA sezonu koronavirüsün küresel salgını yüzünden aniden durmadan önce iyi oynuyordu.

29 yaşındaki Wall, 14 ay önce yaşadığı aşil tendonu sakatlığından kurtulmaya devam ediyor, ancak sahada iyi görünüyor.

The Atletic'teki habere göre:

"Wall, bugün spor dünyasının haftalardır yaşadığı yeni harika bir hareket açlığını bastıracak kadar muazzam bir sol el smacı vurdu.

Smacı üzerinden vurduğu Garrison Mathews kıkırdamalar arasında şunları söyledi:

'Onunla sıçrayıp blok koymaya çalıştım, bu kötü bir hataydı çünkü üstümden direk vurdu. Bu kötü oldu. Spor salonundaki herkes bana bağırmıştı.'

Go-Go takımının koçu Ryan Richman, Go-Go'nun yılın son antrenmanını, 'Wall'u oynarken gördüğüm en iyisiydi' şeklinde yorumladı:

'Zayıflamış görünüyor. Gerçekten iyi görünüyor. Onu oyundan çıkarmasaydık, o kaldığı tüm süre boyunca yaptıklarına devam ederdi.'"