Jamie Carragher: "Sterling, Neymar'dan daha iyi"

Liverpool'un efsane isimleri arasında yer alan ve İngiltere'de yorumculuk yapan Jamie Carragher, Manchester City'nin yıldızı Raheem Sterling hakkında övgü dolu açıklamalarda bulundu.

Haber; Sporx.com dış haberler
Abone Ol
Jamie Carragher: 'Sterling, Neymar'dan daha iyi'
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
14 Eylül 2019 02:58
Manchester City'nin Premier Lig'de elde ettiği üst üste 2 şampiyonlukta önemli katkısı bulunan Raheem Sterling için Jamie Carragher'dan açıklamalar geldi.

İngiliz futbolcuyu öven Carragher, "Sterling'in bu kadar iyi bir oyuncu olacağını hiç düşünmedim. Hatta Liverpool'un onu iyi bir anlaşma yaparak gönderdiğini söylüyordum. Ancak hata yaptığımı kabul ediyorum. Manchester City'nin onu çok ucuza aldığı zamanla anlaşıldı" dedi.

Carragher sözlerini "Sterling, dünyanın en önemli oyuncularından biri haline geldi ve her gün daha da iyiye gidiyor. Performansını inanılmaz bir seviyeye taşıdı." ifadeleriyle sürdürdü.

Sterling'i Neymar'a tercih edeceğini vurgulayan Carragher, "Raheem şu an Messi ve Ronaldo'dan sonra en iyi 5 oyuncudan biri. Hatta Sterling'i, Neymar'ın üstüne yazarım. Önümüzdeki 4-5 yılın içinde Ballon d'Or'u kazanabileceğini düşünüyorum" şeklinde konuştu.

Tümü
TÜMÜ