Galatasaray'da yine, yeniden! "Nerede kalmıştık?"

Galatasaray başkan adayı Dursun Özbek, sarı-kırmızılı takıma vedası sırasında "ilk ve son imzam" ifadesini kullanan Fatih Terim ile bir görüşme gerçekleştirecek.

Haber; Sporx.com, Fotoğraf; AA
Abone Ol
Galatasaray'da yine, yeniden! 'Nerede kalmıştık?'
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
18 Mayıs 2022 12:25
11 Haziran'da yapılacak olan Galatasaray başkanlık seçimlerinde aday olma kararı alan Dursun Özbek, bir diğer başkan adayı Metin Öztürk'ü de listesine alarak büyük bir sürprizin altına imza attı. Listesinde ikinci başkan olarak Erden Timur'u da görevlendirecek olan Dursun Özbek, bir büyük sürpriz daha yaparak Fatih Terim ile görüşme kararı aldı.

LİSTE ÇALIŞMALARI

20 Mayıs Cuma günü listesini, Galatasaray Divan Kurulu'na teslim edecek olan Özbek, liste çalışmalarına son sürat devam ederken camianın önde gelen isimlerinden Ali Dürüst'ü de ikna etmek için görüşmelere başladı.

KOZ: ALİ DÜRÜST

Yönetimde görev almak istemeyen Ali Dürüst'ü ikna turlarının ardından Fatih Terim ile önümüzdeki hafta içerisinde bir görüşme yapacak olan Dursun Özbek, deneyimli teknik adam ile fikir alışverişinde bulunacak.

İKİ PLAN

Fatih Terim'i teknik direktör olarak takımın başına getirmek için "A Planı" belirleyen Özbek, "B Planını" ise Terim'i Sportif A.Ş'de görevlendirmek üzerine kurdu.

İLK VE SON İMZAM...

Bu sezon Galatasaray'a veda etmesinin ardından twitter hesabından yaptığı paylaşımda "İlk ve son imzam" ifadelerini kullanarak; sarı-kırmızılı kulüpte bir daha teknik direktör olarak çalışmayacağını ima eden Fatih Terim'i yeniden teknik direktör koltuğuna oturtmak isteyen Dursun Özbek, bu doğrultuda Terim'e yakınlığı ile bilinen Erden Timur, Cemal Özgörkey ve İsmail Sarıkaya'dan da destek alacak.

SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ
Tümü
TÜMÜ