G.Antep Başkanı Mehmet Büyekşi: "Süper Lig iptal edilmez"

Gaziantep Futbol Kulübü Başkanı Mehmet Büyükekşi, UEFA'nın aldığı kararın ardından Sporx'e açıklamalarda bulundu.

Haber; Sporx.com
G.Antep Başkanı Mehmet Büyekşi: 'Süper Lig iptal edilmez'
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
23 Nisan 2020 17:37
ÖZEL: Gaziantep Futbol Kulübü Başkanı Mehmet Büyükekşi, UEFA'nın aldığı kararlardan sonra Sporx.com'a değerlendirmelerde bulundu.

UEFA'nın bugün aldığı kararları değerlendiren Mehmet Büyükekşi, "Liglerin seyircili ya da seyircisiz olarak bir şekilde oynanacağını düşünüyorum ve planlamamızı da ona göre yaptık. Türkiye'de bu virüs kontrol altına gibi duruyor. Sağlık bakanımızın açıklamalarınıda takip ettiğimizde bunu daha iyi görebiliyoruz. Dört günlük sokağa çıkma yasağı önemli bir durum. Önümüzdeki hafta sonlarında da devam edecek gibi. 1 Mayıs itibari ile de sokağa çıkma yasağı uygulanacak gibi" dedi.

Süper Lig'in başlangıç tarihi için cuma günü Bakan Kasapoğlu'nun da katılımı ile tüm kulüp başkanları ve federasyon yetkililerinin video konferans yapacağını ifade eden Mehmet Büyükekşi, "Liglerin başlaması ile alakalı zaten TFF'nin öngörüsü vardı. Cuma günü bir toplantı olacak. Mayıs başında bir daha olması bekleniyor. Biz de takım olarak 5 Mayıs'ta toplanma tarihi koyduk" şeklinde konuştu.

HABER: Ali BUDAK
Sporx mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın
Tümü
TÜMÜ