Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Curry: "Medyayı neden hiç mutlu edemiyoruz?"

Golden State Warriors süperstarı Stephen Curry, Warriors'ın oyununu izlerken medyanın neden hiç mutlu olamadığını anlamıyor.

Golden State Warriors süperstarı Stephen Curry, Warriors'ın oyununu izlerken medyanın neden hiç mutlu olamadığını anlamıyor.

Durant'in sakatlanmasıyla, genel anlamda Warriors'ın KD'siz daha iyi olduğu konuşulmaya başlandı. Durant oynarken, eleştiren kişiler Durant'in NBA tarihinin en baskın skorerlerinden biri olması nedeniyle, Warriors'ın farklı bir tarz oynaması gerektiğini söylüyor.

Warriors'ın Cuma günkü antrenmanından sonra gazetecilere konuşan Curry, tüm bu konuları ele aldı:

"İnsanlar iyi oynadıklarında kimse mutlu olamıyor; bu benim için işin en şaşırtıcı kısmı. KD iyi oynayınca, 'Ah, farklı bir stil oynuyorlar ve izlemesi o kadar eğlenceli değil' oluyor. Olmadığında ve maçlar kazandığımızda da 'Daha iyi veya daha eğlenceliler' diyorlar."

"Biz harika bir ekibiz çünkü forma giyen herkes çıkıyor ve üst seviyede rekabet ediyor. Birbirimizi kolluyoruz, biraz fedakarlık ediyoruz ve kazanmayı merkeze koyuyoruz. Sahada kim olursa olsun, bizim olayımız budur."

Warriors, Durant'ın sakatlığından bu yana 5-0 ile ilerlemişti.