Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Carlisle, Milwaukee iddialarını yalanladı

Dallas Mavericks koçu Rick Carlisle, New York Times'tan Marc Stein aracılığıyla, Milwaukee Bucks koçluğu pozisyonuna ilgi duyduğu yönündeki söylentileri yalanladı.

Dallas Mavericks koçu Rick Carlisle, New York Times'tan Marc Stein aracılığıyla, Milwaukee Bucks koçluğu pozisyonuna ilgi duyduğu yönündeki söylentileri yalanladı.

Rick Carlisle şu ifadeyi yayınladı: "Milwaukee Bucks'taki pozisyona ilgi duyduğumu söylentileri tamamen asılsızdır. Mark Cuban ve Dallas Mavericks için çalışmaktayım."

Bu haftanın başlarında, Racine Journal Times gazetesinden Gery Woelfel, The Fan in Milwaukee isimli radyo programında şunları söylemişti:

"Kimsenin konuşmadığı en sıcak isim Rick Carlisle. Etrafta dolaşan söylenti, Bucks'taki işle ilgileniyor olması ve eğer bu doğruysa, herkes kendisini düşünmeden isteyecektir. Ön planda olan isimler arasında da Mike Budenholzer ve Monty Williams'ı duyuyorum."

2011 yılında Mavs ile şampiyonluk yaşamış olan Carlisle, 2008'den beri Dallas'la birlikte ve kontratı 2022'ye kadar devam ediyor.


7/24 NBA TÜRKİYE