Boston Celtics LogoBrooklyn Nets LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoHouston Rockets LogoMemphis Grizzlies LogoNew Orleans Pelicans LogoSan Antonio Spurs LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers LogoDetroit Pistons LogoIndiana Pacers LogoMilwaukee Bucks Logo
Denver Nuggets LogoMinnesota Timberwolves LogoOklahoma City Thunder LogoPortland Trail Blazers LogoUtah Jazz LogoAtlanta Hawks LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoWashington Wizards LogoGolden State Warriors LogoL. A. Clippers LogoL. A. Lakers LogoPhoenix Suns LogoSacramento Kings Logo

Carlisle, Milwaukee iddialarını yalanladı

Dallas Mavericks koçu Rick Carlisle, New York Times'tan Marc Stein aracılığıyla, Milwaukee Bucks koçluğu pozisyonuna ilgi duyduğu yönündeki söylentileri yalanladı.

Dallas Mavericks koçu Rick Carlisle, New York Times'tan Marc Stein aracılığıyla, Milwaukee Bucks koçluğu pozisyonuna ilgi duyduğu yönündeki söylentileri yalanladı.

Rick Carlisle şu ifadeyi yayınladı: "Milwaukee Bucks'taki pozisyona ilgi duyduğumu söylentileri tamamen asılsızdır. Mark Cuban ve Dallas Mavericks için çalışmaktayım."

Bu haftanın başlarında, Racine Journal Times gazetesinden Gery Woelfel, The Fan in Milwaukee isimli radyo programında şunları söylemişti:

"Kimsenin konuşmadığı en sıcak isim Rick Carlisle. Etrafta dolaşan söylenti, Bucks'taki işle ilgileniyor olması ve eğer bu doğruysa, herkes kendisini düşünmeden isteyecektir. Ön planda olan isimler arasında da Mike Budenholzer ve Monty Williams'ı duyuyorum."

2011 yılında Mavs ile şampiyonluk yaşamış olan Carlisle, 2008'den beri Dallas'la birlikte ve kontratı 2022'ye kadar devam ediyor.


7/24 NBA TÜRKİYE