Boston Celtics LogoBrooklyn Nets LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoHouston Rockets LogoMemphis Grizzlies LogoNew Orleans Pelicans LogoSan Antonio Spurs LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers LogoDetroit Pistons LogoIndiana Pacers LogoMilwaukee Bucks Logo
Denver Nuggets LogoMinnesota Timberwolves LogoOklahoma City Thunder LogoPortland Trail Blazers LogoUtah Jazz LogoAtlanta Hawks LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoWashington Wizards LogoGolden State Warriors LogoL. A. Clippers LogoL. A. Lakers LogoPhoenix Suns LogoSacramento Kings Logo

Butler: "Kolej takımı gibiyiz"

Chicago Bulls yıldızı Jimmy Butler, takım arkadaşlarıyla çok vakit geçirdiğini ve bir "kolej takımı" gibi olduklarını açıkladı.

Chicago Bulls yıldızı Jimmy Butler, takım arkadaşlarıyla çok vakit geçirdiğini ve bir "kolej takımı" gibi olduklarını açıkladı.

Jimmy, "Bizi bir arada gördüğünüzde, yurtta kalan öğrenciler olduğumuzu sanırsınız. Binayı aynı anda terkediyoruz, beraber aynı yerde yiyoruz, hepimiz bir başkasının evindeyiz. İyi mi kötü mü bilmiyorum ama tam bir kolej takımıyız. Grup chat'te birlikte konuşuyoruz, karşılıklı oyun oynuyoruz. Birbirimizin etrafında olmak istiyoruz. United Center'dan çıktığımızda biz bize olduğumuzu farkediyoruz. Biz bizeyiz, koçlarımızla da, organizasyonumuzla da."

Bulls ekibi, 10-6 serisiyle Doğu'da 3. sırada yer alıyor.


7/24 NBA TÜRKİYE