Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Brooklyn'de beklenen yıllık gelir artışı, 40 milyon dolar!

Brooklyn Nets ekibi, Kevin Durant ve Kyrie Irving'in takıma katılması sayesinde sponsorluk, ürün ve bilet satışları konusunda, yıllık 40 milyon dolarlık bir artış görebilir.

Brooklyn Nets ekibi, Kevin Durant ve Kyrie Irving'in takıma katılması sayesinde sponsorluk, ürün ve bilet satışları konusunda, yıllık 40 milyon dolarlık bir artış görebilir.

BSE Global CEO'su Brett Yormark The Post'a şu ifadeleri kullandı:

"Umduğumuz şey buydu. Brooklyn'e taşındığımızda, ilçede neler olup bittiğini göz önüne alarak, tarihin ve Brooklyn'deki sporun niteliğine önem vermememizin, yerel ve küresel olabileceğimizi düşündük. İlk iki yıl bunun tadına baktık, şimdi de tam anlamıyla farkettik. Ve tüm beklentilerimizi aştı."

Durant'ın 2019-20'de oynaması beklenmiyor.

"Bir iş açısından, sosyal medyadan, mal satışlarından, bilet satışlarından, taraftar katılımından, bunun durumları tamamen değiştirici bir olgu olduğunu düşünüyorum. 30 Haziran'dan beri Netsstore.com'da 14 farklı ülkeye ürün sattık. Bu yüzden sadece yerel iş fırsatlarını değil, küresel olarak da düşündüğünüz zaman, bu inanılmaz."