Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Booker, Phoenix'in kimyasından şikayetçi

Devin Booker, Phoenix Suns'daki takım içi kimya eksikliğini, Brooklyn Nets'e olan 104-82'lik mağlubiyetlerini takiben eleştirdi.

Devin Booker, Phoenix Suns'daki takım içi kimya eksikliğini, Brooklyn Nets'e olan 104-82'lik mağlubiyetlerini takiben eleştirdi.

Suns, Grizzlies'ı yendikten iki gün sonra kendi evlerindeki kalabalık tarafından yuhalandı.

Booker muhabirlere verdiği demeçte, "Bu berbat. Geçen maçın bizim adımımıza ileriye bir adım olacağını düşünmüştük. Bu gece kesinlikle bir adım geri attık. Evimizi koruyamadık. Geldik ve hayranlarımızın önünde mahvolduk. Utanç verici." şeklinde konuştu.

Booker, kendisi ve takım arkadaşlarının "birbirlerini sorumlu tutmaları ve bu konuda sorun yaşamamaları" gerektiğini de söyledi:

"Tüm iyi ekiplerin, birbirlerine eleştiri yapabildiği ve bunun iyi bir sebeple olduğunu bildikleri bu güven ve kimyaya sahip olduklarını düşünüyorum. Bizde şu anda bunun olduğunu düşünmüyorum. Birbirimizle rahat değiliz, birbirimizi zorlamıyoruz ve bence bu bizim ihtiyacımız olan şey."

Suns, sezonda 2-8 serisinde.
7/24 NBA TÜRKİYE