Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Bayless: "Dame, attığı tweet'le G.O.A.T. konusunu kapamıştır"

Fox Sports analisti Skip Bayless'e göre Portland Trail Blazers'ın süperstarı Damian Lillard, G.O.A.T. (Tarihin en iyisi) tartışmasını sonlandırdı.

Haber; Sporx.com, Fotoğraf; Twitter
Fox Sports analisti Skip Bayless'e göre Portland Trail Blazers'ın süperstarı Damian Lillard, G.O.A.T. (Tarihin en iyisi) tartışmasını sonlandırdı.

Kısa bir süre önce Lillard, Twitter'da NBA tarihinin en iyi oyuncularından LeBron James, Kevin Durant ve Michael Jordan'dan almak isteyebileceği üç özelliği saymış ve LeBron'un dayanıklılığını tercih edeceğini belirtmişti.

Bayless'a göre, dayanıklılığın "pek bir G.O.A.T. değeri olmamasından ötürü", Blazers süperstarı bunu yaparak G.O.A.T. tartışmasını sona erdirmiş oldu.

Skip, UNDISPUTED programında şunları söyledi:

"Arkadaşım Damian Lillard'a, küçük ve şeker bir tweet ile iki tartışmada konuyu kapattığı için teşekkür etmek istiyorum: G.O.A.T. tartışması ve gezegendeki en iyi oyuncu tartışması. Bunun için çok teşekkür ederim Dame.

Lillard, LeBron'un dayanıklılığını tercih etmişti. Ancak dayanıklılık esasında bir G.O.A.T. değeri değildir. Bu aslında bir kabiliyet değil, çünkü bunun bir kısmı bence sadece şanstan ibaret.

LeBron çok şanslı ve çok dayanıklı bir oyuncu. Bunun yüzde kaç bilmiyorum ama tabii ki idmanla ve çalışmayla alakası var. Ama çoğunlukla, sadece şanslı olduğu için böyle. Dame LeBron'dan bunu istedi, Ancak MJ'den ise atletizmini istedi. İşte bu bir G.O.A.T. kabiliyetidir. Bu sadece, kendisinin G.O.A.T.'un Michael Jeffrey Jordan olduğunu açıkça kabul edişidir."